ШУКАЙТЕ ЖІНКУ В СОБІ, А ЖІНОЧИЙ КЛУБ – В ІРПЕНІ

Юлія Бережко-Камінська

«Шукайте Жінку у собі!». Як це вже може не банально видатися, але актуальності цей вислів сьогодні аж ніяк не втратив. Якою повинна бути сучасна жінка? Що вміти? Як розвиватися? На що звертати увагу? Як по-жіночому мудро вирішувати життєві питання? Де їй шукати допомоги, підтримки і розуміння? Куди іти зі своїми ідеями і прагненнями?

Ці питання, – лише частина із  тих, які підштовхнули близько двадцяти активних, небайдужих і, як виявилося, дуже талановитих жінок Приірпіння зібратися єдиним колективом, аби спільно шукати рішення. Перше було знайдене відразу: необхідно створити клуб, який би згуртував однодумців у цьому напрямку і де можна було б реалізовувати не лише власні бажання, а й суспільно корисні проекти. То ж в рамках діяльності «Мистецького центру творчої інтелігенції» Центрального будинку культури, «Фонду громади» та жіночої організації «Лада» створений Жіночий клуб з такою ж милозвучною назвою, яка передусім налаштовує на сприйняття жінки як Берегині родини, мудрої і жіночної натхненниці сильної статі – «Лада».

Під час першого засідання клубу відбулося знайомство учасниць, налагодження першого творчого діалогу за допомогою сучасних інтерактивних ігор, спілкування «у прямому ефірі» через мережу Інтернет та веб-камеру з іншим подібним жіночим клубом «Перлина», який діє у Вінниці, та обговорення основних форм та напрямків діяльності клубу.

Гостями першої зустрічі стали голова благодійного комітету Міжнародного жіночого клубу м. Києва Діна Бекова-Сінклер і координатор проектів Українського форуму благодійників Дар’я Непочатова. Збираючись у тісному колі однодумців, жінки Приірпіння націлені не просто гарно проводити час, а перед усім – ділитися своїми знанням, досвідом та творчими напрацюваннями, сприяти вирішенню важливих соціальних питань, звертати увагу суспільства на ті проблеми, які у передусім помітні небайдужому серцю Жінки. Приєднатися до гурту можете і ви, якщо Ви – Жінка або шукаєте Жінку в собі.

Юлія Бережко-Камінська

Popularity: 5% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code