Резолюція Проводу Української Народної Ради Тернопільщини

Українська Народна Рада Тернопільщини визнає той факт, що Український народ зробив свій вибір в умовах демократичних виборів, коли кандидати у Президенти України мали рівні можливості для впливу на волю українських громадян. Однак, переміг на виборах неукраїнський проект, а результати другого туру Президентських перегонів запалили вогонь протистояння між двома політиковладними олігархічними кланами, які очолюють Янукович та Тимошенко.

Це протистояння несе в собі пряму загрозу для майбутнього української демократії та Української Держави.

Тому, зважаючи на всі заяви та дії новообраного Президента України як до прийняття присяги так і після, ми будемо неухильно реагувати на всю його офіційну і неофіційну діяльність як Президента України. А у випадку порушення Віктором Януковичем присяги Президента України та потурання антиукраїнським проявам – закличемо всю українську людність до непокори, спротиву, боротьби за очищення України від ворогів української державності.

Виходячи із неведеного, необхідно формувати потужну, професійну, національно-патріотичну опозицію.

Лідером такої опозиції ми визнаємо Віктора Ющенка.

Для створення діяльного та ефективного опозиційного руху громадсько-політичні організації повинні згуртуватися навколо єдиного центру, який має чітку всеукраїнську структуру зверху донизу. На даний час це є Українська Народна Рада.

Маючи гіркий досвід від розбалансованості верхів державної влади, наша опора на самих себе, на громадськість.

Громади на місцях здатні підтримувати порядок та забезпечити дотримання Конституції та Законів України разом із місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Наступні вибори в органи місцевого самоврядування повинні пройти під повним контролем громадськості – обрати необхідно патріотів, порядних, професійних. Оскільки такі вибори проходять на можоритарній та пропорціній основі, нам необхідно створити Українську Партійну Асамблею при УНР через яку ми зможемо обирати і представників громадських організацій.

Виступивши єдиним фронтом при формуванні органів державної влади та місцевого самоврядування ми здатні закласти основи державної та громадської еліти на місцях. Таким чином станемо тим сильним кореневищем державного та громадського дерева в Україні – Президент України – Прем’єр-Міністр України – Верховна Рада України, яке буде здатне контролювати і «верхи» української влади.

Тому всілякі виклики та віяння влади на верху нам не страшні.

Ми вистоїмо!

Нам допоможе Бог!

Слава Україні!                                                                                    Героям слава!

Голова УНР Тернопільщини                                                Василь Турецький

21 лютого 2010 року                                                                   м. Тернопіль

Джерело: УНР

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code