Регламентна комісія Ворзельської селищної ради підтримала петицію мешканців

Данута КОСТУРА

14 серпня відбулося засідання регламентної комісії Ворзельської селищної ради. Розглядалось, зокрема, Звернення  щодо надання Ворзелю статусу курорту, під яким  підписалися 1500  ворзельців.

Нагадаємо, що два роки тому Ворзельською селищною радою було прийнято рішення, щодо початку відродження статусу курорту, яке було попередньо підтримано Київською обласною  радою.

Рік тому відбулося багатолюдне зібрання ворзельців, які вимагали дій з боку влади. Але правильних дій, на думку активістів, так і не було.

На комісії громадським активістам довелось вкотре доводити, що спочатку потрібна стратегія розвитку, а вже потім генплан.

Це питання викликало бурхливу дискусію між активістами та керівництвом Ворзельської селищної ради. На жаль, до єдиної думки дійти не вдалося.

Та все ж регламентна комісія вирішила:

– рекомендувати Ворзельській селищній раді  доручити виконавчому комітету звернутися з проханням до Державної установи «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України» надати орієнтовний кошторис щодо проведення експертизи природно- лікувальних ресурсів селища Ворзель.

– направити Звернення до НДІ «Діпромісто»  для врахування при формуванні  пропозицій при внесенні змін до проекту генплану.

– створити робочу групу щодо розробки стратегії розвитку селища, куди повинні ввійти, зокрема, і представники громадських організацій Ворзеля.

Ці питання будуть винесені і проголосовані на  черговій сесії ВСР.

Сесія відбудеться 17 серпня 2017 р.

Данута КОСТУРА

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code