Про нашого майбутнього депутата.

Данута Костура

Невпинно наближається час виборів. До цієї події народ ставиться по-різному. Одні  розчаровані, інші, навпаки, в очікуванні реваншу. І нічого особливого у цьому немає. Так є всюди, де є можливість вибору. Маємо можливість показати, що ми народ, який мислить, аналізує. І вже потім вибирає.

Запитаймо у свого майбутнього обранця, чого він йде у владу – збагатитися ділянкою землі ( якщо не для себе, то своїх близьких), підсобити своєму бізнесу чи все ж таки через щире бажання зробити селище кращим. Не забуваючи при тому про свого виборця. Бо, саме наш депутат повинен бути тією першою ланкою, де відбувається взаємний зв’язок влади і громадянина – багато наших питань можуть бути вирішені безпосередньо вже через нашого обранця.

Потрібно вибирати такого депутата, до якого ми могли б звернутися, якщо не телефоном, то у відведений для цього час і місце.

Нагадаємо ще раз про обов’язки депутата, прописані у законі:

–         вивчати наші потреби, інформувати про них раду, виконком та брати безпосередню участь у їх вирішенні;

–         не рідше одного разу на місяць, у визначений час, вести прийом, розглядати пропозиції, заяви, скарги і вживати заходи, щоб оперативно їх вирішити;

–         не рідше одного разу на півріччя інформувати нас про зроблене, про плани влади тощо

Якщо ми не мали потреби у спілкуванні зі своїм депутатом, значить нас все влаштовувало. Або ж ми просто не знали , що могли до нього звернутися. І тут провина лежить на депутатові. Він повинен був зробити все, щоб виборці знали про взаємозв’язок між ним і нами.

Місцеві депутати – це щось більше, ніж представники влади. Це дзеркало нашої громади. Це  лакмусовий папірець на нашу небайдужість чи байдужість до місцевих справ і справ державних. Вибираючи, ми вибираємо, водночас, і нашу шкалу моральних цінностей, де не останнє місце займають такі поняття, як порядність, обов’язок, дієвість.

Де ще, як не в селищі, можна роздивитися  свого вибранця з усіх боків, спрогнозувати  його майбутню діяльність, як депутата. Тому велику долю відповідальності за реальний стан речей , за психологічну рівновагу в нашому суспільному житті несемо насамперед ми, виборці.

Серед нас є гідні, порядні люди. Розгляньмося навкруг  себе і зробімо вибір на їх користь.

Данута Костура

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code