Позов заради позову?


Данута КОСТУРА

11 квітня близько сотні громадян прийшли до Ірпінського суду, щоб своєю присутністю засвідчити підтримку газеті «Західне передмістя Києва» та Андрію Страховському, який доволі різко висловився у виданні про мера Ірпеня.

Для багатьох було повною несподіванкою звернення міського голови Володимира Скаржинського до суду із заявою про захист честі, гідності, ділової репутації. За час своєї роботи він, здається, стільки наслухався про себе усяких узагальнень, що, здавалося, слова, сказані Андрієм Страховським, не повинні були ранити його душу. Виявляється, ранили на суму 100 тис грн.

Думається все ж, що поняття честі та гідності не мають матеріального виміру. Є признання помилки кривдником і його вибачення за нанесену образу.

Крім того, саме голова повинен бути зацікавленим у негайному розгляді справи. Бо ж продовжує страждати його репутація. Але, при цьому він чомусь не спішить розставити всі крапки, посилаючись на свою зайнятість. Не направив він і свого представника, що наштовхує на думку про брак аргументів для спростування закидів відповідачів.

Данута Костура

no images were found

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code