Поезія, тепло і кава…


Юлія Гніденко
Саме в такій атмосфері 12 листопада відбувся літературний вечір у бучанській «чоколядній» кав’ярні «Золотий дукат».
Тепла дружня обстановка, яку доповнював тонкий аромат кави та тістечок, спонукала присутніх до відкритого спілкування, тому глядачі користувалися нагодою поставити авторам свої запитання і почути щирі відповіді на них.
На вечір завітали як уже знані в регіоні (і за його межами) письменники, так і початківці, які роблять перші спроби доторкнутися до поетичного слова або втілюють свої ідеї у прозову творчість. Крім того, кілька виступаючих заграли пісні під гітару, чим також порадували присутніх.


Організаторами вечора виступили ініціативна група «Лісова Брама» та літературна майстерня «Струна», яка діє при мистецькому центрі «Камертон». Керівники «Струни» Марина Науменко та Юлія Гніденко представили присутнім власну творчість та надали слово запрошеним гостям, зокрема поетесі Наталі Рибальській, прозаїку Миколі Кузьменко (який, до речі, презентував на вечорі свою книгу фантастичних оповідань «Дно»), поету, голові ірпінського осередку Конгресу літераторів України Володимиру Симоненко, поетесі, члену літературної студії «Дебют» і КЛУ Людмилі Хорошевій, поетесі та директору мистецького центру «Камертон» Юлії Бережко-Камінській.
До речі, у літературної майстерні «Струна» заплановано кілька форм роботи — зустрічі з майстрами слова, літературні вечори в кафе, бібліотеках, ірпінському музеї тощо та навчальні заняття, на яких усі бажаючі зможуть спробувати себе в літературній творчості. Тож чекаємо всіх, хто цікавиться сучасною літературою, на цих заходах.

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code