Опозиційні ворзельські депутати прозвітували перед виборцями

Данута Костура

23 грудня депутатська група «Відродження Ворзеля» звітувала перед своїми виборцями в актовому залі санаторію «Україна». Зі слів голови групи Олега СМОЛЯНЧУКА, який звітував від імені своїх однодумців, у її складі 10 депутатів, які позиціонують себе як опозиційні до влади.

За рік, який пройшов,група взяла активну участь в наведенні ладу у березовому гаї. На місці втрачених беріз посадили разом з мешканцями 800 молодих берізок. Ще 1000 планується висадити весною. Було проведено свято до Дня матері, відсвяткували і День працівника сільського господарства, відкрили міні зоопарк. Група активно допомагає дитячому садочку «Берізка», виділила кошти на ремонт шкільного спортзалу, підтримує секцію самбо для школярів, виділила на свято Миколая 600 подарунків, підтримала фінансово проведення двох ворзельських всеукраїнських конкурсів тощо. У планах відкриття у школі гуртка бісероплетіння та філіалу Бучанської музичної школи.

На жаль, влада відмовляється співпрацювати з групою у її добрих справах, чинить перешкоди. Не надає приміщення у ЦК «Уварівський дім» для дитячих гуртків, докладає зусилля, щоб зоопарк закрили, старанно зриває оголошення групи про заходи, які вона проводить. Депутатські запити опозиційних депутатів влада ігнорує. Торкнувся він, зокрема, і безладу у ворзельському комунгоспі, де за рік змінилися 5 директорів.

На сесіях група не голосує неприйнятні питання, а часом і виходить із зали. Так було, коли голосувалось питання аптеки ( Зараз деякі депутати, які не входять у групу, почали відзивати свої голоси). Саме «Відродження Ворзеля» провело мітинг щодо повернення аптеці комунального статусу із залученням каналу «Інтер». Олег Смолянчук закликав мешканців підтримати їх групу на сесії.

Після доповіді присутні задавали питання.

Група задекларувала себе як група яка бореться за відродження Ворзеля як курорту.

У зв’язку з цим Данута КОСТУРА запитала про долю 5 ділянок у лісистій частині Ворзеля, загальною площею 11 га, які минула влада задекларувала як рекреаційні. На жаль, голова групи не зміг відповісти, пояснюючи свою необізнаність тим, що виділення ділянок голосувалося у пакеті з іншими питаннями. Ігор ГАВРИЛЕНКО запропонував провести референдум щодо визначення свого ставлення до дій влади, а групі переключитися на більш фундаментальний напрямок, пов’язаний із генеральним планом та хаотичною забудовою Ворзеля. Вадим ШКОДА сказав про відсутність інформації щодо ворзельських справ. Адже не має місцевої газети, а ця, що видається владою, абсолютно неінформативна. Олімпіада ГОРБАТЮК прочитала звернення з пропозиціями щодо долі аптеки. Вона знає про проблему «зсередини» – за часів керівництва аптекою її батьком Амвросієм ДЗЮБОЮ аптека досягла успіху і визнання. Анатолій ЗУЄВ підняв питання регулярної подачі води по вул. Червоноармійській. Вода подається з перебоями, особливо у літній період. Він висловив припущення, що причиною може бути великий відбір води підприємством, свердловина якого розташована на території недіючого на сьогодні дитячого табору «Юність». Кожного ранку звідти вивозять багато машин з бутильованою водою. І що, викачавши воду зі своєї свердловини, підприємці переключаються на їхню.

Присутні піднімали питання вивозу сміття, облаштування зупинок .

Виступили також ірпінські депутати Олександр МАРКУШИН і Дмитро ВОЙЦЕХ. Вони запевнили присутніх щодо своєї підтримки групи та мешканців, які поділяють її погляди і дії. Головний лікар санаторію Андрій ЛИПОВЕЦЬКИЙ висловив тривогу у зв’язку з діяльністю теперішньої влади. Він сказав, що останні 20 років всі бачили як Ворзель здавав свої позиції як курорт, але за останні 2 роки ці темпи зросли. Робити вигляд, що нічого не відбувається не маємо права.

Після звіту діти із садочка «Берізка», початкової школи та бучанського ансамблю «Фантазія»дали концерт. Дмитро Войцех подарував всім солодощі, а Вадим Шкода свою книгу.

Данута КОСТУРА

no images were found

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code