ОДВІЧНЕ ДИВО МУЗИКИ

Інформаційна служба ІМО УНР.
 31 березня у залі Ірпінської музичної школи за інформаційної підтримки громадської організації «Українська народна рада» відбувся концерт, в якому взяли участь одні із найталановитіших молодих музикантів  Київської національної музичної академії імені П.І.Чайковського. Протягом вечора у виконанні Ореста Сморжа (скрипка), Арсена Яковенка (фортепіано), Віталія Тичини (віолончель), Володимира Роздольського (контрабас) та Ігоря Єрмака (флейта) блискуче, на високому рівні професійної майстерності прозвучали твори Вольфанга Амадея Моцарта, Фредеріка Шопена,  Ференца Ліста, Миколи Лисенка, Жанни Колодуб та інших відомих митців. 
Після кожного музичного номеру в залі довго не вщухали оплески. 
Організувала і провела концерт молода поетеса та журналіст Юлія Бережко-Камінська, побудувавши сценарій не лише на основі цікавих фактів із життя і творчості видатних композиторів, а й здобривши його гумором і поезією. 
“Одвічне диво музики” – саме під такою назвою відбувся цей вечір у колі шанувальників класичної музики та поезії Ірпеня, і, сподіваємося, такі вечори стануть доброю традицією. Століття минає за століттям, змінюється усе довкола, набуває нового значення і смислу, проте музика, як і раніше, продовжує притягувати до себе, збуджувати почуття, хвилювати, втішати, непокоїти і заспокоювати.

Зовсім скоро (19 квітня о 17.00) у залі Ірпінської музичної школи відбудеться наступний мистецький захід – концерт фортепіанної класики «Мовою музики». Твори Й.Гайдна, М.Равеля, Д.Шостаковича, Ф.Шопена, Й.Брамса  прозвучать у виконанні студентки Королівської Музичної Академії м.Манчестер (Великобританія) Дарії Біцюк. Запрошуються усі бажаючі. 
Далі подаємо фоторепортаж Володимира Шилова про цей прекрасний вечір.

Popularity: 4% [?]

1 коментар до "ОДВІЧНЕ ДИВО МУЗИКИ"

 1. Доброго дня!
  Ми як і Ви займаємось розміщенням інформації про наше місто Ірпінь, на сайті – irpin.in
  Якщо у Вас є цікаві новини або будь – яка інформація про Ірпінь, пропонуємо з нами співпрацювати. Або ж може у Вас є знайомі талановиті журналісти, які б могли писати статті.
  Ми готові обговорити будь – які Ваші пропозиції.
  Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, дайте, будь ласка, відповідь.

  Звертайтесь за телефоном : 097-83-000-42 – Ірина , 097-960-49-15 – Наталія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code