Нова реформа чи втрата?

Данута Костура

У Ворзелі закрили аптеку – ровесницю селища. Влада залишилася вірною собі – ніякої друкованої інформації. Думайте, що хочете. Мешканці так і роблять – домислюють.

На сайті Ворзельської селищної ради надруковане повідомлення про ліквідацію комунального підприємства Аптеки № 77 Ворзельської селищної ради на протязі 5 місяців і з подальшою здачею приміщення аптеки в оренду, без зміни цільового призначення.

Питання до влади: чому ця інформація не була надрукована у газеті «Ворзельські відомості», за видання якої ми всі платимо? Адже сайт читають одиниці.

Ворзельська аптека – не просте комунальне підприємство. Якщо підійти до цієї теми з відповідною увагою , Ворзель може прирости ще одним цікавим туристичним об’єктом. Тут зберігся інтер’єр столітньої давності. За словами Валерія Брюховця, який пропрацював 38 років завідувачем, йому пропонували позбутися аптечної автентики ще років 30 тому, замінивши старі аптечні шафи на сучасні стелажі. Не згодився.

Надіємось, що новий орендар з розумінням поставиться до ворзельської успішної аптечної історії. І, можливо, ми побачимо діючу аптеку-музей, де відвідувачі зможуть роздивитися фото минулих десятиліть. І серед них світлини Амвросія Юхимовича Дзюби, який прийнявши у 1957 р. аптеку у своє завідування з двома фармацевтами і санітаркою, довів її до базової практики для студентів фармацевтичного факультету медінституту. А в якості «сувеніру» відвідувач міг би придбати, скажімо, особливі краплі, якими так славився рецептурний відділ аптеки.

Але повернімося до «домислів».У зв’язку з нечуваною закритістю місцевої влади, хочемо запитати, яка доля чекає на 15 соток землі, які належали аптеці та, принагідно, ще на 12 соток , які розташовані поруч і належать селищу( цифри приблизні).Оскільки поруч, на приватній території у 12 соток, ведеться будівництво двох будинків, серед яких і 5-ти поверховий на 32 однокімнатні квартири,  то чи вкладеться, скажімо, новітнє будівництво у санітарні норми щодо прибудинкових територій. Ще поруч розташована бібліотека із своїми 10 сотками. Яка їх доля ?

Хочемо вкотре нагадати владі про те, що громаді, яка вибирала цю владу, зовсім не байдуже, яким буде Ворзель після її хазяйнування.

Данута Костура

no images were found

Popularity: 9% [?]

4 коментарі до "Нова реформа чи втрата?"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code