Невичерпність народних талантів

Данута КОСТУРА

З настанням весни наші ворзельські умільці вирішили показати  мешканцям свої, власноруч зроблені роботи. І організували виставку у ЦК «Уварівський дім».6 березня відбулося її урочисте відкриття. Виявилося, що маємо у себе самородків, які творять руками дива, вкладаючи у роботи всю свою фантазію і душу.

Ось кольоровий портрет двох сестер. І тільки дуже уважно придивившись, бачиш що це вишивка хрестиком. Тисячі і тисячі дрібнесеньких хрестиків мережив їх батько, Валентин Білостоцький , творячи це диво.

А чим не диво ляльки-мотанки , чи композиції зі скручених у спіралі смужок паперу ( квілінг) Любови Кірової , композиції з бісеру Тетяни Троян, рушники Ніни Веселюк, розпис по дереву Олени Салтикової, фантастичні в’язання крючком Діни Черкавської та Валентини Панчук, картини Тетяни Андресової, художні вишивки Наталії Ковалевської, Галини Ващенко, Тамари Шелковської, Лідії Давиденко.

Показала свої сплетені килимки 85-річна Фелікса Антоненко.

У виставці взяли участь і діти. Так п’ятикласник Ярослав Зух вишиває бісером. Була представлена колективна робота вихованців дитячої художньої студії, якою керує Н. М. Трусеніна.

А увінчує цю виставку «Портрет невідомого» Владислава Афанасьєва – багатошарова мозаїка зі скла.

Ідею цієї виставки подала майстер по шиттю Марина Христюк, заручившись допомогою небайдужих людей.

Виставка триватиме до 6 квітня.

Данута КОСТУРА

no images were found

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code