Нема води – добувайте самі


Данута КОСТУРА

У Ворзелі перебої з подачею питної води. Особливо страждають мешканці вулиці Ворошилова. Мати двох маленьких діток Світлана Кулінська пішла до мера за поясненням. Він порадив їй встановити насос або йти за водою до водонапірної вежі.

За вияснення ситуації щодо води взявся її чоловік Іван. Він разом з інспектором Водоканалу зробили обхід вулиці. Інспектор виписала деяким мешканцям квитанції за полив.

Частина вулиці, де проживають Кулінські і де вода тече тоненькою цівкою тільки вночі, підключена до тієї ж водонапірної башти, що і ТМ «Живой Источник». На цей закритий об’єкт на території колишнього дитячого табору «Юність» не потрапили. Але на наступний день вдалось поспілкуватися з директором ПП «Водовоз» ( розлив води «Живой Источник»). Він запевнив, що вони літом відбирають 10 кубів, а зимою – 30, тому це ніяк не впливає на ситуацію з водою.

Під час відвідин селищної ради спливло інше питання – чому не освоюються 2,6 млн грн, які були відведені для заміни зношених водогонів. З цим вийшов суцільний детектив. В результаті, третина депутатів вирішила скликати позачергову сесію.

Про ситуацію з водою Іван Кулінський та депутати розказали ворзелянам на зборах. Зібралось більше п’яти десятків мешканців. Прийняли кілька відозв, серед яких до КМ та облдержадміністрації.

Через кілька днів знову група ворзелян пішла до Венгрика на прийом. Поцікавилися долею документу щодо експертної оцінки проекту майбутніх водогонів. Мер надав їм копію листа в ДП «Укрдержекспертиза. Поїхали туди разом з депутатом Валентином Сербіним. Працівники офісу довго її шукали, але не знайшли.

А ще запитали Венгрика, чому він не звітує перед громадою вже ось чотири роки. Мер Ворзеля запевнив їх, що звітував. І звіт надрукований в газетах «Ірпінський вісник» і «Ворзельські відомості». Дружина Івана засіла у бібліотеці і передивилася всі числа цих видань. Звіту не знайшла.

Так подружжя Кулінських долучилося до спільноти ворзелян, яких вже давно не дивує неправдива інформація, яку видає Венгрик.

А з водою у них досі проблеми.

Данута КОСТУРА

no images were found

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code