«Київщина туристична-2012»: подивитися і показати було що!

  Ніна Костенко

             Інформаційно – туристичний центр, як структурний підрозділ відділу культури та туризму  Ірпінської міської ради, взяв участь у  першому туристичному фестивалі, який пройшов нещодавно у Києві у рамках  відзначення  80- річчя Київської області. Він зібрав представників з різних областей України і  понад 10 областей – побратимів Києва з різних куточків світу. Його учасниками також були понад два десятка іноземних офіційних туристичних представництв  в Україні і стільки ж – українських за кордоном. Це свідчить про надзвичайно високий рівень фестивалю, мета якого – всебічне представлення сектору туристичного бізнесу і сфери інфраструктури Київщини та регіонів України.

             Учасники фестивалю зібралися для того, щоб показати все те найкраще, яке притаманне кожній області – розкрити яскраву  палітру історико-культурної спадщини та культурно-мистецького арсеналу, можливостей у сфері санаторно-курортної справи, рекреації, оздоровлення, індустрії розваг, дозвілля та активного відпочинку. Учасників та гостей виставки – фестивалю вітали кращі обласні підприємства-виробники харчової продукції, які частували відвідувачів традиційними стравами національної української кухні. Урочисто-святкову атмосферу заходу було поєднано з проведенням ділових перемовин, робочих зустрічей, круглими столами, семінарами, презентаціями партнерських пропозицій, інноваційних проектів та передового світового досвіду в індустрії туризму.

            Інформаційно – туристичний центр м. Ірпеня – порівняно молодий учасник фестивалю такого рівня (був створений минулого року), але достатньо впевнено заявив про себе. Ним зацікавилися представники багатьох посольств, які були присутні на фестивалі, гості з далекого та ближнього зарубіжжя. Було надзвичайно приємно, коли хтось, ознайомившись з матеріалами експозиції, підходив і говорив: «Ми обов»язково приїдемо до Ірпеня!». А подивитися і показати було що! Бо Ірпінь представив дуже цікаву експозицію, до створення якої багато зусиль доклали начальник відділу культури та туризму Євгенія Антонюк, директор ІТЦ Олена Плаксіна, народна майстриня з Ірпеня Тетяна Федорова. Багато відвідувачів вперше могли для себе розкрити наше Приірпіння, як край, багатий на пам»ятки історії, культури, дізнатися про видатних людей, які жили та працювали в нашому регіоні. Це письменники М. Булгаков, Микола Носов, Максим Рильський, Григорій Кочур, Дмитро Паламарчук; корифеї українського живопису: Микола Мурашко, Федір Кричевський, Володимир Сидорук, Матвій Донцов, Борис Піаніда та багато інших.

Олена Плаксіна, директор ІТЦ, презентувала гостям виставки слайд – шоу та найбільш популярні місцеві туристичні маршрути, що дають  повне уявлення про всі важливі архітектурні, культурні та історичні пам»ятки Приірпіння. Тетяна Федорова  представила колекцію своїх робіт, а також для всіх бажаючих провела майстер – клас з виготовлення ляльки – мотанки. Як відомо, Тетяна Федорова – заслужений  майстер України, її роботи зберігаються у музеях та приватних колекціях  багатьох країн світу.

Довідково:

Фестиваль відбувся за підтримки голови Київської облдержадміністрації – Анатолія Присяжнюка. Організатори фестивалю: Київська обласна державна адміністрація, Управління культури і туризму, Київський обласний центр розвитку туризму. В рамках фестивалю проводилися: міжрегіональна туристична виставка, виставка “Індустрія туризму” та обласна виставка-ярмарок “Київщина туристична”. 

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code