Коляда завітала у домівки батьків героїв

9 січня, на третій день Різдвяних свят, у домівки батьків, чиї сини загинули у зоні бойових дій, завітали колядники. Вони колядували в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Коцюбинському. Вручили подарунки.

Колядники, а це  військово-медичний капелан о. Віталій Воєца, настоятель  ірпінського храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Мирослав Латинник, мати загиблого  героя Наталія Дубчак та кілька парафіян цього храму, побували у 15 родинах. Отець Віталій говорить, що «були і сльози, і усмішки, і ділення наболілим, і старі альбоми».

«Тепер їх усіх об’єднує не лише спільне горе втрати синів, але й любов та підтримка багатьох сердець, які в Ірпені вболівають, моляться та бажають допомогти необхідним», – сказав військово-медичний капелан о. Віталій.

Настоятель храму о. Мирослав каже, що цього року вперше організували таке колядування. У найближчу суботу у храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться панахида за полеглими героями. Після  панахиди рідні зберуться за спільною трапезою. На Великодні свята планується поїздка з батьками наших героїв у Пирогів. Раніше відбулася екскурсія родин у Радомишль, до замку-музею.

Отці підкреслюють, що дуже важливо, щоб родини розуміли, що про них не забули, що не залишили їх наодинці з їх горем, що в них є місце, куди вони можуть звернутися і де їм допомагатимуть.

Підготовила Данута КОСТУРА  фото учасників заходу

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code