Клуб авторської пісні відкрито!

Інформаційна служба мистецького центру “Камертон”  >>>>>>>>>>
Очолив цей цей  напрям мистецького центру  Олександр Редич – активний учасник «Камертона», громадський діяч, науковець,  а віднедавна – ще й пісняр, творчість якого помітно розвивається і радує друзів.
Завдання Клубу просте: згуртувати бардів і поетів Приірпіння, перезнайомити і здружити між собою, дати їм можливість для нового творчого взаємообміну, створити умови для представлення власної творчості та гідного прийому гостей – митців з усієї України.


Тут може бути все: і спільні походи, вогнища, гаряча юшка, участі у фестивалях і конкурсах, а то й – започаткування свого бардівського фесту. Перше засідання Клубу авторської пісні відбулося у приміщенні Ірпінського історико-краєзнавчого музею і зібрало близько тридцяти митців нашого регіону, серед яких і Олександр Столяров, Юлія Гніденко, Андрій Попов, Олександр Зубенко, Валерій Романенко, Вікторія Козак та ін. У когось за плечима разом із гітарою – неабиякий творчий доробок із кількох сотень пісень, у когось – лише декілька, але вже знаних і популярних. «Упевнений, що попереду у нас – цікаве і насичене життя, нові відкриття і звершення», – розпочав перше засідання Олександр Редич. – «І дуже добре, що до нас почала підтягуватися молодь та ще й так яскраво себе проявляти».  

Виступ  Данила Усачова, Юлії Гніденко та молодого скрипаля Романа Барвінка що блискуче доповнив пісню грою на скрипці, став коронним номером. Особливі відчуття викликав дебют пісні О.Редича на вірші М.Рачицького «Падає сніг» та виконавська майстерність Олександра Галицького. Завітали у клуб і поети та прозаїки: Наталія Околітенко, Данило Кулиняк, Юлія Бережко-Камінська, Володимир Симоненко та ін. Чудовим гумором, патріотичними піснями та приємним голосом порадував  усіх Валерій Романенко.
То ж, якщо Ви творите пісні та прагнете спілкування з колегами у цьому напрямку, любите слухати пісні в авторському виконанні або маєте що запропонувати зі своєї тврчості – шукайте Центральний будинок культури.

 Нижче Ви можете познайомитись із основними  учасниками першого  творчого вечора Ірпінського клубу авторської пісні. 
Нагадуємо, що наступна зустріч із  у рамках клубу авторської пісні відбудеться 24.03. сб. 16-00 –  ЦБК, камерна зала, вул.ІІІ Інтернеаціоналу 183. У гостях:  КИЇВСЬКИЙ ДУЕТ «НОКТЮРН» , керівник студії бардівської пісні «Росток» , Аркадій Голубицький (гітара), Ольга-Софія (скрипка, гітара) а також Ірпінські барди. Вхід вільний.  Детальніше >>>>

 

 

Popularity: 9% [?]

2 коментарі до "Клуб авторської пісні відкрито!"

  1. Могли бы и пригласить, враги блин. А если тут будет премодерация – я разозлюсь и начну делать глупые вещи.

  2. Кто Вы, загадочный corebug ? Приглашали всех и вся …. И сейчас приглашаем:
    24.03. сб. , 16-00 – камерна зала. У гостях: КИЇВСЬКИЙ ДУЕТ «НОКТЮРН» , керівник студії бардівської пісні «Росток» , Аркадій Голубицький (гітара), Ольга-Софія (скрипка, гітара). Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code