Із святом тебе Ірпінь – Український Парнасе

Олександр Редич
Ірпінь почав відзначення свого дня традиційною молитвою.  Цього разу  жителів своїм приїздом вшанував предстоятель Української Православної Церкви Московського Патріархату Володимир, за участі якого на центральній площі міста відбувся молебень.
Влада Ірпеня, як могла,  старалась оновити місто до свята.  На смітниках виросли клумби, у центрі міста були розрівняні  пагорби, які кидались у вічі свіжим святковим грунтом …  Проте парк «Перемога»   дійсно   отримав подарунок – легендарний танк Великої вітчизняної війни Т-34,  який подарувало громаді міста Міністерство оборони України. На його відкритті слова вдячності висловили ветерани війни, почесні громадяни  та гості Ірпеня.

Відбулось  урочисте  відкриття міської поліклініки, яку  зводили понад 20 років! Червону стрічку цього закладу перерізали Ірпінський міський голова Олег Бондар, народний депутат України Петро Мельник, Герой України, почесний громадянин міста Ірпінь Олександр Галуненко.
Посмішки на бличчях присутніх, поздоровлення і щирі побажання  створювали дійсно святкову атмосферу єднання  людей різних за політичним поглядами,  але єдиних у бажанні бачити своє містом красивим, радісним, перспективним.  У святковій ході йшли представники підприємств та громадських і політичних об’єднань міста,  спортивні та творчі колективи.
Свято продовжилося у парку «Перемога», а згодом у парку Правика, де виступали зірки України.
У відзначенні дня Ірпеня взяли активну участь жителі з Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинське.
Українська Народна Рада, також, була учасником святкової ходи. Правда, мабуть, однією із небагатьох , що відкликнулись на запрошення громадської ради при Ірпінському міськвиконкомі створити окрему колону громадських об’єднань міста.

Проте деякі партії, що також повинні були бути у складі колони громадських об’єднань,  порушуючи регламент, старались бути попереду всіх ….  Тут вже нічого не вдієш.

«Наша броня крепка, и танки наши быстры…»

Із святом тебе, Український Парнасе!

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code