Інтронізація нового глави УГКЦ

Данута Костура

27 березня в Соборі Воскресіння Христового відбулася інтронізація нового глави Української греко-католицької церкви Святослава Шевчука. В урочистому введенні в сан Верховного Архієпископа Української греко-католицької церкви взяли участь близько 60 ієрархів УГКЦ та інших східних церков, біля 250 священників.

На урочистій літургії були присутні єпископи УПЦ Київського Патріархату Євстратій, УПЦ Московського Патріархату Іларіон, Української автокефальної церкви Володимир. Наприкінці богослужіння до храму прибув Патріарх Філарет.

Серед декількох тисяч присутніх на Літургії,  були відомі державні і громадські діячі, представники влади, посли іноземних держав.

У своїй першій проповіді Владика Святослав підтвердив, що буде продовжувати добрі справи Блаженнійшого Любомира, серед  яких відродження Київської Церкви – церкви князя Володимира. Він подякував Любомиру Гузару,назвавши його добрим батьком, за досвід, який здобув, знаходячись поряд декілька років. Подякував  за те що він, як свого найближчого працівника,  допускав до свого серця, до найінтимніших думок і мрій. І що для нього є великою честю продовжувати справу, бути наступником, спадкоємцем,  Блаженнійшого Любомира.

Владиці Святославу 40 років. Народився у м. Стрий Львівської області у глибоко віруючій родині. У Римі отримав докторський ступінь. Володіє з десятком мов. Присутні на Літургії  могли переконатися, як легко він переходив з грецької на італійську, іспанську, англійську.

Побажаймо Владиці Святославу бути гідним продовжувачем справ своїх великих попередників.

Данута Костура

no images were found

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code