ГРОМАДА ПРОТЕСТУЄ!

Ніна Костенко

 МИРНА АКЦІЯ НЕПОКОРИ

24 січня біля Ірпінської ЗОШ №3 розпочалася безстрокова акція, організатором якої виступила ініціативна група ГО «Народна варта Київщини». До заходу долучилися представники міських організацій, політичних партій,  депутати, громадські діячі та активісти.  

 Ініціатор акції Денис Куцопал повідомив, що повідомлення про мирне зібрання було передано виконавчому комітету Ірпінської міської ради. Очікувана кількість учасників до 500 осіб. Прийнято рішення про розбиття наметового містечка

 Що ж змусило людей вдатися до рішучих дій? Питання землі, яке продовжує залишатися актуальним для місцевої громади впродовж багатьох років, знову в епіцентрі. Цього разу боротьба розгоряється довкола земельної ділянки, яка знаходиться на території школи №3 і де розташований басейн.

Цій події передувала суперечка на останній позачерговій сесії, яка відбулася 18 січня цього року. Саме на ній розглядалося питання про дозвіл ВАТ «СБК – Прогрес» на виготовлення технічної документації на оформлення оренди на земельну  ділянку площею 0,400 га для обслуговування басейну в м. Ірпінь по вул. Жовтневій, 129 – б. Міський голова ініціював розгляд цього питання, проте депутатська група «Ірпінь» виступила проти, мотивувавши тим, що воно не може виноситися на позачергову сесію і потребує додаткового вивчення. Як з»ясувалося, дозвіл «Прогресу» на оренду землі міська рада надала ще у квітні 2005 року (рішення від 27.04. 2005 року № 1158 -35 – 1У).  А нещодавно підприємство звернулося до міської ради із новим клопотанням, із – за якого, власне і розгорівся весь «сир –бор» на останній позачерговій сесії. Депутатська група «Ірпінь», яку підтримали й інші депутати, звернулася до міського голови із проханням залишити басейн у комунальній власності. З цього приводу було створено тимчасову контрольну комісію для більш детального вивчення питання. До складу комісії ввійшли депутати: Я. Місяць, Ю. Денисенко, Б. Мельничук, Л. Глущенко, І. Вишняков, Д. Войцех, О. Сусловець. Очолив її  Ярослав Місяць, член ПП «Удар», у недалекому минулому заступник міського голови, який розчарувався у політиці місцевої влади і подав у відставку. Ярослав Місяць зазначив, що «депутатська група «Ірпінь » і надалі виступатиме проти будь-яких схем розбазарювання комунального майна і  вимагатиме від міського голови забезпечити законність щодо  прийняття рішення, яке стосується басейну, на користь громади міста Ірпеня, не вдаючись до сумнівних кроків, які можна розцінити як спроби розбазарювання комунальної власності під прикриттям всіляких непрозорих схем». Ярослав Місяць зазначив, що всі депутати повинні бути відповідальними перед своїми виборцями і працювати на користь громади, а не голосувати за узаконення вигідних комусь “прожектів”.

Підтримали також акцію протесту і ПП «Фронт Змін» та ВО «Свобода». Ірпінських депутатів, які виступили проти, підтримала й громадськість міста. Вона звернулася до  міського голови з колективним листом, у якому просить залишити земельну ділянку з недобудованими будівлями та басейном по вул. Жовтневій, 129 – б, у державній власності.  У листі, який підписало чимало батьків та вчителів школи №3, на території якої знаходяться вищевказані об»єкти, говориться, що «першочерговим цільовим призначенням цієї будівлі є басейн для дітей. Просимо звернути увагу та не залишатися байдужим до людей». 

Ніна Костенко

Popularity: 2% [?]

5 коментарів до "ГРОМАДА ПРОТЕСТУЄ!"

  1. Мне кажеться это всё бесполезные собрания… Скаржинский всеравно всё продаст.. и людям ничего не останется..

    • Все ж надія має бути, і я вважаю, що Ярослав Місяць сильною рукою здатен подолати Скаржинського. Адже повинні ще в Україні залишитись політики, які здатні щось зробити..

  2. Да куда боксёрам во власть лезть?! УДАР – это только название хорошее, но бездейственное…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code