Храмове свято у Ворзелі

Данута КОСТУРА

Свято Преображення Господнього православні і греко-католики святкують 19 серпня. На Спаса у ворзельському храмі Преображення Господнього завжди особливо урочисто і людно – парафія святкує своє храмове свято.

Цьогоріч, як і в минулі роки, Службу Божу провів настоятель храму отець Микола Волосянський. Йому спів служили ще троє священиків, які прибули з сусідніх парафій. Після освячення плодів отець вручив грамоти сімом парафіянам, які були особливо активні у житті парафії та оголосив подяки ще трьом десяткам.

А потім був святковий стіл з наїдками, любовно приготовленими парафіянами і вже традиційний куліш.

Парафіяльна громада у храмі згуртована навколо свого священика. Бачачи, як наполегливо втілює у життя задумане о. Микола, парафіяни добросовісно йому допомагають.  А втілив він немало. Величний храм, який став окрасою Ворзеля, подвір’я з фонтанами, міні – зоопарк притягують не тільки ворзелян.

Сюди приїжджають на молитву з сусідніх сіл. Вчителька української мови рубежівської школи  Людмила Безсмертна каже, що у храмі,  парафії панує український дух. І їй це подобається. Для Ганни Калити  це ще й можливість після Служби поспілкуватися з отцем, з парафіянами. Всі, з ким прийшлось говорити, дякували о. Миколі за цей унікальний кичеєвський куточок.

Данута КОСТУРА

no images were found

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code