Фізичні вади– не завада

Ніна Костенко 

МІЖНАРОДНЕ РАЛІ ІНВАЛІДІВ-АВТОЛЮБИТЕЛІВ «КАШТАНИ КИЇВЩИНИ–2012» СТАРТУВАЛО В БОЯРЦІ НА СТАДІОНІ, А ФІНІШУВАЛО В ІРПЕНІ…  У ПОДАТКОВІЙ   

ПЕТРО МЕЛЬНИК І НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ВРУЧАВ, І СМАЧНИМ ОБІДОМ ЧАСТУВАВ, І ПІСНІ СПІВАВ   

Фізичні вади заняттям спортом – не завада. Головне – вірити в себе і власні сили. Це вкотре довели учасники міжнародного ралі для інвалідів- автолюбителів «КАШТАНИ КИЇВЩИНИ – 2012». До участі в ралі на автомобілях з ручним управлінням було заявлено 50 екіпажів –  це автолюбителі-інваліди з України, Росії, Білорусії, Німеччини. Не зважаючи на свої вади, учасники повинні були довести, що вони справжні спортсмени, продемонструвати навички управління, знання правил дорожнього руху і прекрасно знати своє авто. Кожен екіпаж  складався із водія і штурмана, який повинен був допомагати управляти машиною і вірно прокладати маршрут, який проходив по вулицях Боярки, Києва та Ірпеня. Цікаво, що  серед учасників  можна було побачити і поважні «Мерседеси», і українські «Таврії». І яким було здивування всіх, коли саме екіпаж «Таврії» виборов одне із призових місць, що ще раз підтвердило: головне у спортивних змаганнях – не престижна марка автомобіля,  а щоб «залізний кінь» був справним і технічно підготовленим, і, звичайно, – така ж «залізна» воля до перемоги  і віра у свої сили була у самих спортсменів.

Такі змагання серед інвалідів – автолюбителів Київський міський автомотоклуб (КМАМК) спільно з Боярським міським фізкультурно-спортивним клубом інвалідів «ІКАР» проводять  п»ятий рік поспіль. Ралі проводилося під патронатом Голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка.

.

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code