Дітей з Донеччини приймала Тернопільська УНРада

Міська Донецька організація  Української Народної Ради (Олександр Луцик) та Українського Реєстрового козацтва (отаман – Поповиченко О. С.) за допомогою УНР Тернопільщини  в рамках акції “Народна дипломатія”, здійснила поїздку школярів міста Донецька до Тернопільської області на Великодні свята.

На запрошення Тернопільської УНР їздили діти Ворошилівського і Петрівського районів міста Донецька в кількості 27 школярів. 15 дітей із Петрівської школи мистецтв,  і 12 учнів приватного ліцею “Меркурій” , а також діти членів УНР.

Під час акції діти ознайомились із містом Тернополем та загалом багато довідались про українські  національні традиції і зокрема, про Великодні християнські звичаї. Учні побували в музеях, з`їздили в Зарваницю і музей кардинала Йосипа Сліпого в селі Заздрість. Діти жили в сім`ях мешканців сіл Терпилівського району. Враження у дітей залишились просто незабутні.

Величезну подяку за організацію цієї поїздки Донецькі школярі та УНРада Донецька склали голові Спілки вчителів Тернопільської області Семену Боцію, а також Українському Реєстровому Козацтву Тернопільської області .

Майор Українського Реєстрового Козацтва, Член УНР  Олександр Луцик
Прес-центр УНРади 463-71-06

Popularity: -0% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code