1 червня відбулося чергове засідання Президії УНРади

1 червня відбулося чергове засідання Президії УНРади на якому були розглянуті питання:

– Про діяльність УНР, завдання роботи та участь у заходах опозиційних політичних партій;

– Про скликання Великих зборів УНР.

Голова УНР М. Поровський повідомив учасників зібрання про головні заходи які здійснила УНРада за останні місяці: з’їзд молоді УНР, проведення Дня рідної мови, вшанування героїв Крут, участь у відзначенні 64 річниці бою УПА під Гурбами (Рівнинщина), відзначення 300 річчя Конституції Пилипа Орлика у м. Бендери (Молдова), акція “Схід і Захід разом” (поїздка школярів із м. Донецька на Великодні свята до Тернопільської області), участь у пікетуванні Верховної Ради в день ратифікації харківських угод. Відбулися робочі поїздки Голови УНР на засідання обласних Президій УНР до Рівненської, Полтавської, Чернігівської, Хмельницької, Ів-Франківської та інших областей. Проведено 18 радіопередач на каналі радіо “Культура” та інших, за участю лідерів УНР.

Голова УНР також повідомив що проблеми які виникли при реєстрації УНР в Мінюсті – подолані.

М.Поровський розповів також про консультації із Президентом, лідером “Нашої України” В.А.Ющенком та лідером “Фронту змін”, народним депутатом А.П.Яценюком.

В обговоренні завдань і методів діяльності УНР виступили 1-й заступник Голови УНР (Голова СОУ) В. Білоус, члени Президії М.Жулинський , С.Рудик, В.Кононов, Д.Климпуш.

Президія УНР вирішила підтримувати заходи всіх опозиційних партій спрямованих на захист суверенітету України та демократичного устрою, за українське національне відродження та піднесення патріотизму та не входити до об’єднань опозиційних партій які конфронтують між собою.

Члени Президії вирішили провести чергові Великі Збори УНР у м. Севастополі, в день Військово-Морських сил України 3 липня, сформували проект порядку денного та склад кандидатів у члени Президії УНР (замість тих які вибули) та підтримали проведення авто-пробігу у Севастополі який організовує в цей день Спілка Офіцерів України.

Прес-центр УНРади 463-71-06

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code