Де зараз «стратегічні» ворзельські землі запасу

Неоніла АФАНАСЬЄВА

Як могло так статися, що у Ворзелі знищується величезними шматками ліс? Ну є ж серед депутатів люди, які люблять селище, яким не байдуже його майбутнє? Не могли вони дозволити відібрати у кичеївців Погорєловку; не могли передати у безкоштовну власність п. Шкарбану 112 соток землі та ще й для ведення у лісі ОСГ; не могли дати дозвіл на вирізку  трьох гектарів лісу на території «Зірки»; не могли віддати світлий ліс суцільним шматком ( 169, 5 соток) по вул.. Пролетарській, 35.

До речі, тепер маємо не просто №35, а цілих чотирнадцять тридцять п’ятих ( 35/1; 35/2; 35/3 і т. д. Серед цих чотирнадцяти ділянок п’ять належать ворзелянам ( Чемерис Ігор, Полянська Юля, Щукіна Тетяна, Салазгорський Анатолій, Писько Інга). Решта ділянок належать громадянам, які, здається, не мають відношення до селища. Ось ці щасливчики:  Коломієць Вікторія, Колосков Олег, Батурін Вадим, Шевчук Тетяна, Грщенко Анастасія, Гусейнова Ірина, Костирко Леоніда, Пивоваренко Марія, Бучинський Петро. І що на цих сотках буде? Ну, якщо котеджі, то виріжуть менше лісу, та й може висадять вдвічі більше, ніж зріжуть. А якщо багатоповерхівки? Можемо лише гадати. Все робиться тишком-нишком.

Але повернімося до наших депутатів. Як же могло так трапитися, що вказані і ще багато не вказаних земельних ділянок вилучені з земель запасу Ворзеля цілими масивами?  За перший «земельний транш» голосували так званим пакетом. Не оголошувалося де, кому, скільки…Тільки цифра – 145 ділянок. Можна уявити, що більшість депутатів не знала , що це є грубе порушення, А може і здогадувалася, але душу гріла спокуса і собі щось одержати. Врешті-решт…

Але ж де були юристи селищної ради Риженко і Загурський? Перспектива одержання земельної ділянки примусила їх знехтувати професійним обов’язком? Та й депутат Виговська, юрист за фахом, могла вказати на неправомірність цих дій. Більше того, Венгрик, Федоренко, Атаманчук, Лисенко,Парфенюк, Пригунков, Радченко, Рябко точно знають, що так робити не можна. Адже пакетному голосуванню передує інформація землеупорядника щодо прізвища майбутнього власника земельної ділянки, її місцезнаходження і площу. Вказані громадяни були депутатами при минулій каденції, а деякі з них входили до складу земельної комісії ( Радченко, Парфенюк, Рябко). То чи пам’ять у них коротка, чи саме така процедура дозволяла голові селищної ради Венгрику Олександру, нинішнім членам земельної комісії, яку очолював Ковальчук Вадим, внести до списку  потрібних людей?

Багато чого не могли б зробити наші депутати, якби відчували вони себе слугами народу. А так, питається: що від депутатів-роботів можна чекати корисного для людей?

Неоніла АФАНАСЬЄВА

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code