Буча відсвяткувала 23 –й рік Незалежності України

Данута КОСТУРА

Цьогорічний День Незалежності пройшов у Бучі під знаком дітей. Головний плакат Свята – усміхнена, сонячна дівчинка, неначе, задала тон святкуванню.

Великий , барвистий  концерт бучанських дитячих колективів вкотре довів, які талановиті у нас діти і які професійні, віддані своїй справі їхні педагоги. Особливої урочистості додав виступ хору «Радість» Центрального будинку культури.

Родзинкою святкування стало караоке «Пісні рідної землі» з народним артистом України Мар’яном Гаденком – обличчям і душею заходу. Він разом з ведучою Іриною Макеєвою надавали динамічності та легкості конкурсу. Після перших акордів мелодії присутні вгадували, яка це пісня. Той, хто вгадав першим, займав своє місце на сцені, щоб згодом виконати цю пісню. Серед співаків були бухгалтери, інженери, студенти, науковці, школярі. Співали діти і пенсіонери. Незалежно один від одного на сцену піднялися, як згодом виявилося, дві сімейні пари.

Учасники повинні були заспівати впізнану пісню, потім акапельно, і, на кінець, свою улюблену пісню.

Звичайно, що ті, хто співав чи співає у різних колективах, вигідно відрізнялися від інших. З більше ніж 30 учасників у фінал вийшли п’ятеро.

Журі у складі Мар’яна Гаденка, директора програм Всесвітньої служби УТР Віктора Пилипця, співачок Юлії Мартинової та Тетяни Мудрої присудило перше місце тридцятирічному Юрію Виговському, асистенту кафедри охорони праці при Університеті біоресурсів. Його дружина працює у Бучі, тому він тут частий гість. Голос і виконання Сергія зачарували присутніх.

Ще одним відкриттям караоке було двоє дівчат, Катерина та Інна. Вони співають в ансамблі «Мрія» від бучанської Школи мистецтв. Мар’ян Гаденко пообіцяв, що сприятиме їх участі у фестивалі «Доля». Цей фестиваль дав путівку на велику сцену багатьом, нині знаковим, співакам.

Всі, хто брав участь у караоке отримали пам’ятні медалі, а одна із сімей, яка вийшла на сцену з дитиною у колясці, ще й грошову винагороду.

На запитання нашої газети , як оцінює сам пан Гаденко караоке, почула, що з п’ятьох подібних заходів проведених у Яготині, Ужгороді, Обухові та Вишгороді, бучанське виявилося найкращим.

Всі учасники одержали пам’ятні медалі, спеціально виготовлені до цієї події. Вручав призи голова  міста Анатолій Федорук. Він підкреслив, що виступи аматорів органічно вплелися у загальне тло святкування, надавши йому щирості і теплоти.

Додамо, що караоке знімала Всесвітня служба УТР, яка веде своє мовлення на 117 країн світу.

Після караоке впродовж двох годин твори Мар’яна Гаденка виконував сам автор та співачки Юлія Мартинова, Тетяна Мудра і Тетяна Кисляк. На жаль, пішов рясний дощ і частина присутніх полишила концерт. Залишились під парасольками найбільш стійкі шанувальники української пісні, дехто знайшов прихисток під навісами. Звідти і слухали наших високопрофесійних співаків.

Данута КОСТУРА

no images were found

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code