Зустріч з Іриною Євгеніївною Товкач

Тетяна Ледньова
30 вересня – день бібліотек. Бібліотека в нашому місті – це не тільки приміщення де можна взяти почитати книжку. В цьому закладі багато років проходять засідання літературної студії «Дебют», ведуться краєзнавчі дослідження, організовуються і проходять різні заходи: презентації нових літературних творів, зустрічи з творчими людьми, науковою інтелігенцією. Так 26 вересня в пріміщенні дитячої бібліотеки відбулася зустріч з Іриною Євгеніївною Товкач, старшим викладачем кафедри методики і технології дошкільної освіти Київського університету імені Богдана Грінченка.
Назва теми «Розумна дитина». Говорилося про особливості розвитку дітей, зокрема акцент робився на особливості розвитку в дошкільному віці.
Запрошені батьки мали можливість поспілкуватися з досвідченним фахівцем, послухати доповідь, пройти майстер — клас з організації ігор, як одного з провідних видів діяльності, обговорити питання, які хвилюють батьків, щодо розвитку, навчання і виховання їх дітей.
Були цікаві поради батькам. Однією з порад було: занадто не захоплюватись розвитком логіки, а розвивати інші компоненти інтелекту ( мовлення, пам’ять, уяву, творче мислення). Зокрема, щодо розвитку творчої уяви, було надано приклади вправ з практичними рекомендаціями.
Ірина Євгеніївна звернула увагу слухачів на особливу важливість формування психологічної готовності дитини до школи, розвитку її активності ( фізичної, мовленнєвої, пізнавальної). Також були наведені приклади з наукових досліджень.
Щоб дитина була щаслива, з раннього віку в дитину необхідно формувати культуру спілкування. Невміння спілкуватися веде до конфліктів в сімї, з оточуючими.
Таких змістовних зустрічей треба побільше. Заходьте до біліотеки, читайте об’яви про заходи, подавайте пропозиції про теми зустрічей.  
ГО «Жіноча організація «Лада», Ірпінський осередок Всеукраїнського товариства “Офіцери України», ГО «Українська народна рада», мають свій потенціал і раді долучитися до громадської корисної справи.

Всі відзначили великий професіоналізм Товкач І.Є.. Ми дякуємо Ірині Євгеніїївні за її працю, за увагу. Також дякуємо працівникам бібліотеки за їх натхненну працю …. 
Розвиватися треба і можливо в будь-якому віці, а також разом з дітьми. 

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code