29 серпня відбулась 56 сесія Ворзельської селищної ради

Данута КОСТУРА

Депутати внесли зміни до бюджету селища, проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин Ворзеля», розглянули земельні питання.

Селищна рада виділила 530 тисяч гривень на ремонт роздягальні та санвузла у дитячому садочку №9 , на реконструкцію водопровідних мереж по вул. Ватутіна – 220 тис грн, на капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Білостоцьких – 65 тис грн, на благоустрій – 80 тис. грн.

Почесним громадянином Ворзеля став композитор Ігор Поклад, народний артист України, лауреат Шевченківської премії. Ігор Поклад написав більше 150 пісень. Більшість з них стали шлягерами і золотим пісенним фондом.  У Ворзелі написано багато з них.

Земельні питання

Депутати затвердили технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 7, 8577 га Будинку творчості композиторів по вул. Соснова, 87. Землекористувачі повинні зареєструвати право постійного користування землею в Держреєстрі.

Було дано дозвіл Київському міському будинку дитини ім. Городецького на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 1, 6827 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я і соціальних послуг по вул. Кленова, 38. Дана ділянка перебуває у постійному користуванні з 2003 року.

Селищна рада затвердила технічну документацію щодо поділу земельної ділянки площею 0, 6388 га, яка перебуває у комунальній власності по вул. Курортна, 60, припинивши договір оренди від 30.09. 2010 року між Ворзельською селищною радою та громадянкою Бібою Світланою Іванівною.

В результаті поділу цієї земельної ділянки були сформовані 2 ділянки: площею 0, 2286 га та 0, 4102 га.

Депутати передали 0, 2286 га приватному акціонерному товариству «Фора Рітейл» для розміщення та експлуатації будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної  та іншої промисловості до 2035 року.

Другу ділянку, площею 0, 4102, на таких же умовах було передано фізичним особам.

Депутати відмовили 7 громадянам ( деякі з них подали по 2 заяви) щодо виділення земельних ділянок у зв’язку з  відсутністю плану зонування та детального плану території або ці ділянки не є вільними.

У різному голова селища Лариса Федорук сказала, що селищна рада  виконує свої зобов’язання, зокрема, щодо закладів освіти. Роботи або виконанні, або виконуються. Вже збудована в’їзна група у Ворзель. Щодо встановлення світлофору на перетині мікрорайонів  Яблунька і Учгосп, то ведуться перемовини з Службою автомобільних доріг.

Данута КОСТУРА

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code