28 лютого 2010 р. у Києві відбудеться Всеукраїнське засідання молодіжного крила УНР

Один із найголовніших принципів діяльності УНРади – залучення до участі в державному будівництві, роботі задля українського національного відродження молодого покоління. Саме тому, понад третину делегатів Установчого з’їзду УНР складали представники молодіжних організацій «Патріот», Студентське братство та просто студенти.

«Молодь мусить стати активною силою в боротьбі за українську Україну.  – виголосив на з’їзді УНР голова молодіжного крила УНРади Арсеній Пушкаренко. – Тільки в єднанні досвіду старшого покоління зі свіжими ідеями та ентузіазмом молодих людей можна розраховувати на успіх».

Яким повинно бути патріотичне виховання, щоб молодь ставала національно свідомою та громадсько активною, якою має стати стратегія та концепція діяльності молодіжного крила УНР в боротьбі за майбутнє української держави? Ці та інші актуальні для українського суспільства питання розглядатимуться на Всеукраїнському зібранні Молодіжного крила УНР, на яке з’їдуться 28 лютого представники молодіжних організацій із більшості областей України та студенти від майже усіх ВНЗ. Головна тема розмови молоді – молодіжне крило УНР у боротьбі за українську Україну.

Джерело: Центральний сайт УНР

Popularity: -0% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code