20 річчя Незалежності України. Чи виконана місія патріотів?

Олександр Редич
Україна  святкує 20 річницю поновлення своєї незалежності!
Заради вирішення  основного українського питання – виходу із тоталітарної системи і побудови держави, що забезпечить політичні та духовні свободи,  відродження національних традицій,  шану людині праці та її добробут,   у  кінці 80-х років патріотична частина суспільства у черговий раз  об’єдналась.  Прийняття Акту незалежності України прокомуністичною Верховною Радою, (і, власне, остаточний розпад СРСР)  став можливим завдяки широкій суспільній підтримці потужної сили, якою у 1989 році постав громадсько-політичний рух – Народний рух України, і який об’єднав всіх небайдужих до свавілля  відвертого космополітичного шовінізму, що знищував національну свідомість, віру у правду, порядність, чесність.

Всі ми пам’ятаємо, як непросто на той час свідомій людині було висловитись на підтримку ідеї незалежності України, які шабаші влаштовувались на підприємствах та закладах освіти Ірпеня з метою  паплюження і перекручування ідей РУХУ, що об’єднав сотні тисяч українців і представників усіх національностей.

Тому сьогодні від імені Української Народної Ради, як громадської організації, до якої входять представники більшості національно-патріотичних сил Приірпіння – РУХу, УНП, УНА-УНСО, ВО Свобода та ін., хочу подякувати усім, хто протягом всього цього часу находив у собі мужність не стояти осторонь боротьби за загально-національні цінності.

А  в цьому питанні громада  Ірпеня  завжди показувала  високу політичну свідомість, духовність і зрілість. У виборчих процесах, починаючи з 1991 року ми робили вибір на користь національного відродження, розвитку демократії і духовної свободи. Це стосується і виборів 2010 року, результати яких грубо сфальсифіковані.

Постає питання? Чи не виконав національно-патріотичний рух України свою місію?

Ми маємо незалежну державу, але не маємо національно-відповідальної державницької еліти, що повинна її відстоювати; ми маємо багатопартійність,що деколи переходить усі  розумні межі – і відсутність політичної відповідальності; ми маємо свободу віросповідання і різноманітні духовні установи та конфесії – але не маємо своєї національної помісної церкви; маємо закон про мови, що порушується – а саме питання використовується для розчленування України.  Очевидно, що  ні.

У новій політичній ситуації ми закликаємо Вас продовжувати  бути активними громадянами нашого суспільства, підтверджувати і відстоювати своє бачення розвитку держави, як це було зроблено у 1991 році,  на Майдані у 2004 році.

Хай не поселиться у ваших серцях розпач та зневіра через аморальність та зраду політиків. Відродження Незалежності, події Майдану та Помаранчевої революції  – це прагнення полум’яних сердець мільйонів Українців продемонструвати всьому світові – ми є  нація ,  що може збудувати  сучасну, демократичну державу, розвинуте громадянське суспільство.

Разом ми її збудуємо!

Із святом Вас, щастя і добробуту Вашим родинам.

 З повагою
Голова  ІМО УНР, ІМО НРУ    Олександр Редич

Popularity: 4% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code