ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПРИІРПІННЯ З ПРИВОДУ ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Шановна громадо Приірпіння !

14 березня ми, представники громадських організацій Приірпіння стали свідками чергового зливання думки громади «в унітаз». Наша «демократична» ініціативна група по формуванню нового складу громадської ради при виконкомі Ірпінської міської ради, сформована «демократичним» Розпорядження міського голови №37 черговий раз здивувала цинізмом і відкритим хамством.

Якщо за «Київським сценарієм» на створення Київської громадської ради подали 142 заяви до 26.12.2012р.!, то до Ірпінської – аж 146!

Тож Київ переплюнули,  причому у  списку організацій, що зареєструвала представниця міськвиконкому у робочій групі: Біла Церква, Переяслав-Хмельницький, Бориспіль, Київ, Богуслав, Вишневе, Бородянка, Крюківщина, село Горохове….. І ці «іноземці» складають 46% списку. 38% – релігійні організації (лише одна – православна). При чому купа організацій зареєстрована у 2012 році.

«Демократична більшість», що проголосувала за цей унікальний список, наплювала на основний критерій, що зафіксований у затвердженому міськвиконокомом Положенні про громадську раду, а саме:  громадські організації, що рекомендуються до участі в устаночих зборах повинні бути зареєстровні у м. Ірпінь. Вони наплювали на запропоновані нами принципи  формування списку – розглянути цю гору заявок і рекомендувати до установчих зборів ті організації,  що відповідають вище згаданиму критерію. Проте їм байдуже, що людей з Бородянки в Приірпінні ніхто в очі не бачив….

Вершиною цього цинічного дійства стали поштові пакунки, розкриті представницею виконкому, які щойно прийшли з КИЄВА. У великих пакунках було ще 46 (!) заяв організацій, небайдужих до долі Приірпіння. Адреси, з яких пересилалися пакунки, вирішили приховати. Загалому списку – 146  учасників зборів по обранню громадської ради. Ті  за кого вони будуть голосувати, будуть черговим здивуванням і, на жаль, черговим розчаруванням для громади Приірпіння.

Враховуючи все вищесказане, закликаємо громадські організації та громадськість Приірпіння  прийти 22 березня 2013 р. о 15. 00 на установчі збори і підтримати  наші вимоги щодо дотримання законності  та  правомірності формування нового  складу громадської  ради.

Ми вимагаємо від Ініціативної  групи по проведенню установчих зборів:

1. Включення до списку учасників установчих зборів нового складу громадської ради представників громадських об’єднань, що зареєстровані у  м. Ірпінь, вчасно подали  заяви та проводили діяльність у регіоні;

2. Право визначення доцільності включення до складу громадської ради представників громадських організацій, що  не легалізовані у м. Ірпінь надати делегованим предстаникам ірпінської громади на установчих зборах.

Директор  БФ   “Фонд громади  Приірпіння”                                 Попсуй Н.

Голова Ірпінської ГО «Українська Народна Рада»                   Редич О.В.

Підписні листи додаються:

Popularity: 5% [?]

1 коментар до "ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПРИІРПІННЯ З ПРИВОДУ ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code