Громадська рада при Ірпінському міськвиконкомі створена!

Редич О.В.
Шановна громадо Приірпіння! Можна привітати всіх нас із створенням легітимної Громадської ради  при Ірпінському міськвиконкомі! Вітаю всіх, хто своєю активною громадянською позицією  показав приклад мужності, патріотизму. Ми разом,  і значить за нами майбутнє Приірпіння. Ми були чесними перед собою, громадою і установчими зборами, коли звертались до присутніх із нашим Зверненням про дотримання норм права.  Проте все було проігноровано.  33 громадські організації, що покинули зал,  створили легітимну Громадську раду, яка представляє Приірпіння і буде відстоювати наші з Вами права.

Подаємо текст нашого Звернення до установчих зборів, яке було проігноровано.

ЗВЕРНЕННЯ ЧЛЕНІВ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ДО УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Шановні члени установчих зборів, шановна громадо  Приірпіння !

Ми, члени ініціативної групи та громадськості Приірпіння щиро вітаємо представників міжнародних, всеукраїнських громадських організацій та тих, що на цей час здійснюють свою діяльність за межами нашого регіону і прибули на установчі збори по формуванню нового складу громадської ради.

Ми шануємо Ваш вклад у розвиток громадянського суспільства, і формування нового складу Громадської ради повинно стати важливим етапом  подальшого його розвитку у нашому регіоні.

Із зареєстрованих 139 учасників установчих зборів організацій  біля 100 тих ГО , що здійснюють основну свою діяльність за межами Приірпіння. У зв’язку із цим, ми повідомляємо всіх учасників установчих зборів про глибоку стурбованість громадськості регіону щодо  довіри, та подальшої легітимності громадської ради, яка повинна бути обрана на цих установчих зборах.

Це викликано тим, що підготовчий етап з проведення установчих борів розпочався із неправомірного втручання міськвиконкому у формування ініціативної групи, більшість якої  у подальшому порушила основний критерій Положення про Громадську раду.

Відповідно до пункту 3.1. даного Положення до складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих у м. Ірпінь відповідно до законодавства України.

Цей пункт не тільки не обмежує права обласних та всеукраїнських організацій, а навпаки розширює їх права при умові легалізації  місцевих осередків у м. Ірпінь.

Ми звертаємо вашу увагу на те, що формування громадської ради більшістю представників організацій, що діють в основному за межами Приірпіння є дискримінацією місцевої громади, порушенням її конституційного права вирішувати проблеми свого регіону власними силами.

Право участі таких організацій в установчих зборах,  а відтак і можливого членства у ГР буде обов’язково розглянута на цих зборах і  будуть дотримані основні принципи демократії, тобто більшість повинна визначати доцільність участі у даному процесі тих  ГО, що не відповідають критерію Положення про ГР.

Керуючись принципом толерантності пропонуємо  представникам організацій, що не відповідають основному критерію Положення про ГР при Ірпінському міськвиконкомі  (не легалізовані у м. Ірпінь) скласти свої повноваження і дати можливість громаді Приірпіння  вирішити ці питання відповідно до загальнолюдських принципів справедливості, законності, прозорості .

Ми залишаємо за собою право організацію та проведення легітимних зборів по формуванню нового складу громадської ради представниками організацій, що відповідають критеріям Положння про ГР , затвердженого міськвиконкомом.

Члени ініціативної групи по організації зборів з формування нового складу громадської ради :

Редич.О.В.

Попсуй А.В.

Ледньова Т.А.

Зборовський А.І.

Сірош В.А.

Брусенцов О.С.

Дубенчак Т.С.

Представники ГО, зареєстрованих для участі в установчих збрах:

1. ГО «Європейьска Київщина»            К. Гарбар

2. ГО «ГРУКТІВ», смт. Ворзель            І. Гавриленко

3. ГО  «Центр духовного,

культурного та ділового розвитку Приірпння        О.Крива

та ін.

(підписні листи додаються -всього 33  громадські організації  ).

Popularity: 6% [?]

11 коментарів до "Громадська рада при Ірпінському міськвиконкомі створена!"

 1. А коли можна було подати заявку на участь в установчих зборах? Чи я можу ще встигнути?

 2. А я пропоную пану Редичу О.В., та двом панянкам Ледньовій Т.А. та Попсуй А.В. прочитати правила поведінки та єтикету. Та якщо ви такі чесні, то яким чином пан Гарбар пройшов до ваших установчих зборів, якщо він подавав документи від ГО «Європейьска Київщина» , київської організації, що грубо ,як ви кажете порушуе пункт 3.1. Положення до складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих у м. Ірпінь відповідно до законодавства України. ПОЯСНІТЬ МЕНІ, БУДЬТЕ ТАК ЛАСКАВІ, як так вийшло????

  • Шановний пане Євгене! ГО “Європейська Київщина” має статус обласної, її діяльність розповсюджується на територію всієї Київської області і відповідно до законодавства, легалізація осередку у будь-якому населеному пункті Київської області не передбачається. Вас мабудь ввели в оману, що ГО “Європейська Київщина” здійснює свою діяльність на території міста Києва. З повагою К.Гарбар

 3. Читайте уважно Звернення!
  Право участі таких організацій в установчих зборах, а відтак і можливого членства у ГР буде обов’язково розглянута на цих зборах і будуть дотримані основні принципи демократії, тобто більшість повинна визначати доцільність участі у даному процесі тих ГО, що не відповідають критерію Положення про ГР.
  ———————————————-
  ГО, що легалізовані у Ірпені, запросили загальноукраїнські та обласні організації що систематично працюють у Приірпінні на ЛЕГІТИМНІ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ ….
  І вони рейтиновим голосуванням включені до склду громадської ради.
  ———————————————–

 4. Я уважно читаю. А також я уважно прочитав відповідь №01-13\1202 від Рядько М.Я. в якому чітко зазначено, що Ініціативна группа(до складу якої входите і ви) з підготовки установчих зборів вирішила рекомендувати до участі в установчих зборах усі громадські організації які зареєструвались до 12 березня 2013 року (145 інститутів громадського суспільства)

 5. Рекомедувала “демократична більшість” на чолі із Коваленком. Наша команда була проти. І це підтверджують підписи 7 членів ініціативної групи із 15 під Зверненням, яке було проігноровано. Ця ж більшість проігнорувала відповідь міськвиконкому на наш лист Скаржинському щодо дотримання норм права і Положення про ГР. І, до речі, нелегітимні збори все ж прислухались до наших вимог. Ніби обрали до нового складу ГР організації Приірпіння. Але ж самі їх збори були нелегітимні (70% членів зборів – “туристи” із області). І,відповідно, нелегітимна обрана ними громадська рада. Ми не будемо приймати участі у такій раді.

 6. Евгене, все дуже просто! Там де Редичу треба, там є Положення, там де не треба, там нема Положення. Охохохо

 7. Це дуже цікаво! Коли рекомендувала “більшість”, то це не легітимно, а коли рекомендувала “меншість” це легітимно! Це вже нагадує якийсь цирк. На зборах у актовій залі не можна обирати Гарбара, а на зборах у 2-му кабінеті можна. Бо так вирішив Редич.

 8. Так вирішив вождь Редич. Але не громада, бо і я і Евген також громада Приірпіння, і ми так не вважаємо. І буде так.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code