Зустріч з народним депутатом Гаврилюком у Ворзелі

Данута КОСТУРА

Депутат по 95 округу Михайло Гаврилюк  днями провів ряд зустрічей з виборцями. 9 листопада  з ним зустрілися ворзельці.

Михайло Гаврилюк не частий тут гість. У виборців назбиралось до нього багато запитань широкого спектру. Піднімались питання виділення землі атовцям, потреби збільшення кількості зупинок електричок, питання бібліотеки та садочків, стан водогонів і якість води. Прийшлось депутату Гаврилюку відповідати чому депутати живуть краще за простих людей, скільки законів з його подачі було прийнято, чи створені групи по боротьбі з корупцією, про які він писав у своїй виборчій програмі, чи відомо йому, що ворзельці домагаються для Ворзеля статусу курорту  і чи поділяє він думку, що арешт мера Бучі Анатолія Федорука був пов’язаний з об’єднанням громад.

Виявилось, що влада не знає, що в Апеляційному суді лежить скарга на рішення Ірпінського суду, який визнав об’єднання Ворзеля з Бучею законним і з чим не погоджується активна частина громади.

Щодо надання землі атовцям, то склалося враження, що  депутата ввели в оману. Важко повірити, що може знайтися людина, яка була би проти того, щоб хлопці, які захищали рідну землю, могли б отримати ділянку чи замість неї квартиру. Особливо на тлі тотального дерибану ворзельських парків і лісових зон минулою владою. На пропозицію шукати землю під багатоквартирну забудову не в зеленій зоні, де ростуть вікові дуби, а на території поза лісом, з боку влади прозвучала пропозиція самим ворзельцям шукати таку ділянку. А як? Адже впродовж року так і не був проведений аудит ворзельських земель.

На запитання чи готовий він допомагати ворзельцям відновити статус курорту, Михайло Гаврилюк  відповів, що не тільки по курорту, але й по всьому « що вперлось у стіну, звертайтесь до мене, надавайте документи  і я буду проштовхувати».

Депутат повідомив, що з 21 листопада впродовж 4-х днів він зустрічатиметься  з виборцями на всіх 16 дільницях. Графік уточнюється.

Данута КОСТУРА

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code