Запит до Ворзельського селищного голови

    Ворзельському селищному голові

     Венгрику О.П.

   Ворзельського осередку громадської організації

“Українська народна рада”                                                                                                                                                                                                                      

                                            ЗАПИТ                                                                                           

29 листопада 2011 року відбулася 15 сесія Ворзельської селищної ради. Про дату  засідання, питання , які планувалося розглянути громаді не було відомо.

Рішення, які приймалися на сесії  теж не були оприлюднені. Таким чином було порушено Закон України «Про місцеве самоврядування» та Статут Ворзельської селищної ради, статтю 39, де йдеться про права членів територіальної громади на інформацію і оприлюднення рішень органів місцевого самоврядування. У статті 39, зокрема, говориться, що: «Оприлюднення рішень органів місцевого самоврядування відбувається шляхом їх опублікування у місцевих засобах масової інформації  та на селищному стенді, не пізніше 7 днів з часу їх прийняття.

Члени територіальної громади селища мають право ознайомитися з будь-яким рішенням органів місцевого самоврядування, крім тих, які становлять державну або комерційну таємницю».

Надання громадянам земельних ділянок, які є власністю членів територіальної громади не є ні державною, ні комерційною таємницею. Непрозорість надання земельних ділянок громадянам породжують багато питань і чуток.

 Тому, спираючись на Закон України «Про доступ до публічної інформації» розділ 2, стаття 6, пункт 5, де, зокрема, говориться: «Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб, які отримали ці кошти чи майно», просимо надати копії рішень 15 сесії Ворзельської селищної ради, що відбулася 29. 11. 2011 р. з додатками.

15 01 2012 р

За дорученням Ворзельського осередку УНР

Голова Ворзельського осередку Костура Д. В.

Секретар Горбатюк О. А.

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code