Якщо влада не здатна …

Данута КОСТУРА

3 жовтня у Ворзелі біля ЦК « Уварівський дім» відбулася благодійна акція зі збору коштів для місцевого дитячого садочка «Ластівка». Батьки, діти яких відвідують цей садочок, вирішили не чекати милостей від влади, яка не спромоглася зробити впродовж  кількох десятків років капітальний ремонт закладу і почали діяти.

Голова батьківського комітету Олена Запорожець розказує, що батьки, які недавно почали водити дітей у садочок, жахнулися, побачивши у якому стані він перебуває . Якщо у ясельній групі ще більш-менш терпимо, то, там, де перебувають  старші, протікає дах. Кілька років тому була пожежа. Дах перекрили, але не утеплили. І,за словами батьків, можливо, саме через те цієї зими у одній з кімнат було 13 градусів. У дуже поганому стані  електропроводка.

Щоб хоч якось допомогти установі, вирішили провести благодійний захід. Акцію об’єднали з запланованим раніше Днем Ворзеля, який збиралася провести ГО «Самопоміч-Ворзель» ( цьогоріч влада День селища проігнорувала). Голова «Самопомочі» Сергій Білявський радо пішов назустріч – до того об’єднання вже не раз підсобляло садочку. Доклав свою часточку у проведення заходу і ЦК «Уварівський дім».

Батьки активно включилися у проведення благодійного ярмарку. Півтора десятка мам спекли свої «фірмовому» вироби, у великому казані зварили борщ, не забули про пампушки. Свої вироби виставили на благодійну продажу майстри з ручної роботи. За благодійні внески проводив майстер-клас по малюванню піском «Сімейний центр розвитку та творчості «Ворзель-клуб». Діти завзято вправлялися на ударних інструментах, скакали на батуті. У підсумку було зібрано 3550 гривень.

А на сцені показували свої досягнення «ластівчата», був показовий виступ спортклубу  ГО «Каскада», показав  свої  вправи з фітнесу і «Ворзель-клуб».

Захід,ініційований і проведений без допомоги влади, пройшов цікаво і весело. Громадська  активність батьків показала, що ворзеляни вміють самоорганізовуватися на благі справи.

Данута КОСТУРА

no images were found

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code