Ворзель знову мітингував

Данута КОСТУРА

2 вересня о 8-й вечора ворзеляни поспішно зібралися на літньому майданчику біля “Уварівського дому на свої вже другі збори після знаменної 45 сесії Ворзельської селищної ради. У громади з’явилася інформація про наміри частини депутатів скликати позачергову сесію, на якій планується відсторонити секретаря ворзельської селищної ради Олега Атаманчука від його обов’язків. Олег Атаманчук, який головував на останній сесії, не підписав протокол через порушення, з якими були проголосовані рішення.  Також  у планах «об’єднувачів» – затвердження генплану Ворзеля.

Нагадаємо, що 25 сесія відбулася 21 серпня, де несподівано для громади 18 депутатів цинічно проголосували за об’єднання Ворзеля з Бучею. Ця пропозиція була внесена з голосу без будь-якої попередньої інформації. Громада, зібравшись на збори, проголосувала за звернення до голови та секретаря ради щодо відміни рішення щодо об’єднання з Бучею. А майданівські шини, які зявилися під дверима селищної ради, стали застереженням для влади проти її  дій.

І от – другі збори громади. На заклик, розміщений  у фейсбуці відгукнулося за день близько сотні ворзелян. І це вже – нова якість зборів: включаються в активну діяльність нові небайдужі. На підставі наявних даних говорили про загрози, які можуть чекати ворзелян у разі об’єднання з Бучею, про недопущення прийняття генплану, за яким Ворзель стає спальним районом Києва і перестає існувати як курорт. Застерігали, що проголосувавши за генплан, депутати тим самим узаконять нечуваний дерибан ворзельських рекреаційних земель.

Збори звернулися до майбутніх кандидатів у селищні депутати та кандидатів на селищного  голову  приходити у відведений час на літній майданчик біля Уварівського дому, щоб розказати про своє бачення майбутнього Ворзеля. І нагадали майбутнім кандидатам, що громада хоче бачити таких депутатів, які прийдуть у владу не за земельними ділянками для себе і своїх рідних чи іншими преференціями. А прийдуть, як свого роду волонтери, щоб самовіддано працювати на благо Ворзеля у відведені для них законом 2 роки.

На зборах вже традиційно був присутній гість з Бучі. Цього разу – тільки секретар Бучанської ради Василь Олексюк. Він уважно слухав, але не виступав. Були тільки локальні розмови. Однак аргументів, які раніше методично пускало в хід  бучанське начальство, вже ніхто не хотів чути, бо мешканці вже самі почали напрацьовувати свою обгрунтовану позицію. Натомість, представнику Бучі прийшлось вислуховувати запитання на кшталт : « Дайте нам самим розібратися з майбутнім Ворзеля, чому ви скрізь ходите за нами, дайте нам спокій». А менш емоційні громадяни говорили з секретарем Бучанської ради, щедро сиплячи цифрами.

Данута КОСТУРА

no images were found

Popularity: 5% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code