Відбулась 61 сесія VII скликання Ворзельської селищної ради

Данута КОСТУРА

Сесія проголосувала за бюджет на 2020 рік, затвердила низку програм, серед яких, зокрема, Програми з благоустрою, культурно-мистецького розвитку, розвитку фізичної культури та спорту, надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС, «Турбота».

Селищний бюджет на 2020 рік становитиме 34 500 000 грн.

Податкові надходження плануються у розмірі 33 437 500 грн.

Внутрішні податки на товари і послуги  – 5 354 000 грн

Місцеві податки – 28 083 500 грн

Податок на майно –  16 170 000 грн ( з них – земельний податок з юридичних осіб – 8 400 000; орендна плата з юридичних осіб – 3 100 000; земельний податок з фізичних осіб – 1 000 000 грн; орендна плата з фізичних осіб – 1 100 000 ; єдиний податок – 11 500 000 грн)

На сесії був прочитаний депутатський запит Марини Христюк, у якому вона, зокрема,  підняла питання обліку дерев  у Ворзелі.

Селищна голова Лариса Федорук нагадала, що програма інвентаризації дерев була прийнята у 2016 році. Всім ворзельським установам, закладам був  направлений лист, у якому пропонувалося облікувати всі дерева, як знаходяться на їх ділянках. Деякі установи відгукнулися, інші – ні.  Крім того, виконавчий комітет , приймаючи рішення про зняття аварійних чи сухостійних дерев, окремим пунктом зазначає про необхідність проведення компенсаційних насаджень.. Вирішили, що після його прийняття буде замовлена топографічна  подеревна зйомка, яка покаже чітку ситуацію з деревами.

У селищі багато сухих, аварійних дерев. Їх видаляють згідно з заявами мешканців або у місцях, де вони можуть загрожувати людям.  Але багато здорових дерев ламаються після бурі. Лариса Федорук зазначила, що   мешканці, які хочуть бути більш поінформованими щодо стану  дерев, можуть ввійти до складу комісії при виконавчому комітеті з обстеження дерев.

У різному селищна голова торкнулася обговорення проекту Генплану Ворзеля, яке відбулося 17 грудня. 20 грудня спливає останній день подачі пропозицій щодо  Генплану. Після цього буде розгляд цих пропозицій (робочою комісією виконавчого комітету та розробником) Відповідно до процедури, це повинна робити робоча комісія, створена при виконавчому комітеті.  У разі виникнення суперечливих питань створюється погоджувальна комісія . Після розгляду питань на погоджувальній комісії проект генплану буде винесено на розгляд містобудівної ради. А вже після розгляду містобудівною радою документ винесеться на розгляд сесії селищної ради.

Данута КОСТУРА

 

 

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code