У Ворзелі вивозити відходи буде компанія «Крамар ЕКО»

Данута КОСТУРА

7 травня 2020 року  у селищі відбувся конкурс на вивезення відходів.  Конкурс виграла компанія  «Крамар ЕКО», яка вивозить сміття з 2008 року замовникам з Києва і Київської області. Договір підписаний на 5 років.

«Крамар ЕКО» почне укладати договори з мешканцями Ворзеля  з 1 липня. У Ворзелі буде відкрито представництво компанії. Тариф на вивезення відходів з приватної садиби становитиме 28.66 грн на місяць з однієї особи, з багатоквартирного будинку – 32,28 грн.

Тим ворзельцям, які уклали договори з попереднім виконавцем на термін, більший ніж до липня, буде зроблено перерахунок.

Компанія планує провести заміну контейнерів на існуючих майданчиках. Забиратиме сміття по діючому на сьогодні графіку.

«Крамар ЕКО» рекомендує мешканцям придбати зручні 120-літрові  пластикові контейнери з кришкою, які мають коліщата і борт для завантаження у спецавтомобіль. Ціна – 750 грн. У день вивезення відходів власник має виставити його на вулицю, а після – забрати. На перших порах забиратимуть сміття так, як і раніше.

Якщо сміття не вмістилося у контейнер, то можна буде придбати  120-літрові пакети з логотипом компанії вартістю 39, 05 грн. У ціну входить і вивіз відходів. Логотип компанії на пакеті свідчить, що вивезення передплачено.

Пакетами з логотипом можуть також скористатися господарі, які не хочуть компостувати листя у себе на ділянці. Ці пакети можна буде придбати у ворзельському представництві. Щоб компанія забрала наповнені листям пакети, господар повинен туди зателефонувати.

Гілля, великогабаритні відходи будуть забиратись за індивідуальним замовленням.

Компанія планує розгорнути мережу майданчиків для роздільного  збору. Ці контейнери, які встановило Екологічне підприємство «Рада» залишаються.

Данута КОСТУРА

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code