У Ворзелі вшанували героїв Чорнобиля

Алла Багірова

Віддати шану героямЧорнобиля зібралися мешканці Ворзеля біля пам’ятного знаку, що встановлений у 2009 році на згадку про ті трагічні дні 1986 року. Пройшло 26 років, а біль від втрат не полишає ні тих, хто брав участь у ліквідації аварії, ні тих, хто вимушений був залишити землі своїх дідів і прадідів, ні тих, хто рятував від радіоактивної небезпеки своїх дітей… таких в Україні мільйони.

Багатьох героїв Чорнобиля вже нема з нами, але пам’ять про них живе в наших серцях, у пам’ятниках, у назвах вулиць… Чорнобильці, як ми звикли називати ліквідаторів аварії, у ті небезпечні часи взяли на себе відповідальність за народ і за державу. А що держава? Чи віддає сьогодні вона належне своїм героям? 26 квітня про це будуть відверто говорити учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи, які збираються з усієї України під стінами Верховної Ради.

Саме тому члени ворзельського осередку Всеукраїнського громадського об’єднання учасників ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС, очолюваного Анатолієм Савату, зібралися 25 квітня біля пам’ятного знаку, щоб пом’янути своїх односельців, які пішли з життя від радіаційного зараження. Ініціатива була підтримана мешканцями Ворзеля, членами депутатської групи “Відродження Ворзеля”, ГО “Громадська рада управління курортно-туристичною індустрією селища Ворзель”, ГМО “Молодь Ворзеля”.

Поминальну панахиду відправив митрофорний протоієрей храму “Преображення Господнє” Микола Волосянський

.
Видатні ворзеляни

Ворзеляни – ліквідатори аварії на ЧАЕС, які пішли з життя.

Ми маємо пам’тати і шанувати своїх героїв!

ГОДИНА СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ

ГРИЦЕНКО ОЛЕКСАНДР Олександрович

КУДЗІЄВ ВОЛОДИМИР АДІОЗОВИЧ

КУЧИННИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ

ПІЛІПЕНКО ПАВЛО ТАРАСОВИЧ

ПОЛІЩУК ІВАН ЯКОВИЧ

РЕМІЗОВСЬКИЙ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

СМАГІТЕЛЬ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

СУСТАВЕНКО МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ

ШЕСТАКОВ СЕРГІЙ ГАВРИЛОВИЧ

Popularity: 1% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code