У Ворзелі відбувся освітньо-патріотичний захід

Данута КОСТУРА

7 травня у Ворзелі відбувся освітньо-патріотичний захід для учнів і студентів, присвячений Дню Перемоги. Організатори – ворзельський музей історії і культури, науково-освітній центр патріотичного виховання молоді університету «Україна», МГО «Українське козацтво», Бучанська міська та Ворзельська селищна ради.

Учасники заходу – учні ворзельської школи, бучанських шкіл №2  і №5, київської спеціалізованої школи №305, студенти ірпінського економічного коледжу, інші учасники демонстрували свій вишкіл за видами змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» ( «Джура»): стройову підготовку, навички стрільби з пневматичної зброї, з надання першої медичної допомоги, тощо.

Звучали сучасні пісні та пісні часів війни, проводився конкурс з історії.

Київська громадська організація «Захист прав молоді» і військово-реконструкційний історичний клуб «Криївка» теж взяли участь у заході.

На жаль, довелось згорнути деякі види змагань через грозу і рясний дощ.

Одні  учасники перемістилися у приміщення музею, де демонструвався  фільм про ворзельське підпілля,

інші слухали директора музею Олександра Соколенка, який  проводив  екскурсію.

У планах організаторів була ватра – не вийшло її запалити і поспівати біля неї. Але пісні звучали зі сцени.

На закінчення заходу голова оргкомітету, керівник центру патріотичного виховання молоді університету «Україна», краєзнавець  Юрій Мельничук виступив перед присутніми з лекцією про рух опору на Київщині.

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code