У Бучі відбулася презентація книги Романа Коваля «ОТАМАН ОРЛИК»

13 березня в суботу у Бучанському  будинку культури відбулася святкова презентація історичного літопису із життя героя нашого краю, відомого земляка Отамана Орлика. Було багато людей небайдужих до вічних  цінностей, у яких український народ завжди шукав правди про своїх гідних слави пращурів, доля яких ще довго буде бентежити та не давати спокою справжнім цінителям усього  українського.

Ця книга створена не для спокійного перегляду для відпочинку, вона є полем битви для розуму та сумління нової генерації українського суспільства думаючого, аналізуючого,  шукаючого не завуальованої страшної правди.

Створена у вигляді репортажу з місця воєнних дій, вона має багато фотографій з архівів КДБ, є також мапа визвольних боїв нашого отамана, які пройшли через  Бучу, Гостомель, Ірпінь, Ворзель, Клавдієво .

Виступ автора та людей, котрі  долучилися до свята мудрості,  народні пісні та думи у виконанні бандуриста створили добру, домашню атмосферу у вихідний день.

Автор твору  «ОТАМАН ОРЛИК» Роман Коваль народився 10 квітня 1959 р. в м. Горлівка Донецької області.

Українець. Член Національної спілки журналістів України з 1995 року.

Президент Історичного клубу «Холодний яр» (від січня 1997 р.). 1998 року прийнятий до Національної спілки письменників України.

Автор та упорядник книг «Героїзм і трагедія Холодного Яру», «Кость Блакитний, отаман Степової девізії», «Отаман Гайдамацького краю.33 біографії», «Медвин в огні історії», «Отаман святих і страшних», «Повернення отаманів Гайдамацького краю», «Рейд у вічність», «Трагедія отамана Волинця» (у співавторстві з Костянтином Завальнюком), «Ренесанс напередодні трагедії», «Нариси з історії Кубані», «І нарекли його отаманом Орлом», «Багряні жнива Української революції», «За волю і честь», «Коли кулі співали. Біографії отаманів Холодного Яру і Чорного лісу», «Тернистий шлях кубанця Проходи», «Операція «Заповіт». Чекістська справа №206», «Так творилося українське військо», «Отаман Зелений», «Гуцули у Визвольній боротьбі» та інших.

Лауреат премії ім. Михайла Стельмаха.


Книгу «ОТАМАН ОРЛИК» й інші твори автора, можна замовити  на сайті газети історичного клубу «Холодний Яр» www.nezboryma-naciya.org.ua , у розділі «Книги-поштою».

www.bucha.tv

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code