Президент приніс подарунки … Бучі ! Ірпінь отримав бублик …(оновлено)

Інформаційна служба ІМО УНР
9 вересня під керівництвом Президента України в місті Буча відбулось чергове засідання Ради регіонів. Цього ж дня в “Українському домі” працював Міжнародний інвестиційний форум Київської області “Інтеграція та партнерство”.
Через  приїзд Президента Януковича до Бучі на Варшавській трасі в очікуванні проїзду кортежу утворилася ледь не кілометрова пробка. Заручниками заблокованого руху виявилися жителі Приірпіння, які не могли потрапити до Києва у своїх справах. Машини та “маршрутки” стояли без руху не менше півгодини, люди лаяли владу, адже їх ніхто не попередив про візит глави держави. 

Натомість Президент приїхав до Бучі з комфортом, а на шляху все радувало “государєво око”. Вздовж цього відрізку “Варшавки” журналіст “України молодої” нарахував з десяток бігбордів із зображенням Януковича та з привітаннями учасникам Ради регіонів. Крім цього, напередодні дорожники завершили реконструкцію мостового переходу через річку Ірпінь, включно із ліхтарями та свіжою дорожньою розміткою (перерізати стрічку на мосту теж мав глава держави), на Гостомельському повороті висадили клумби із назвою селища, натомість у самій Бучі готувалися до приїзду Януковича всю ніч. Три десятки робітників під наглядом мера Бучі Анатолія Федорука фарбували бордюри, клали плитку, впорядковували газони.

Президент Віктор Янукович перш за все відкрив площу на території Бучанського інтернату із погруддям Тараса Шевченка, а потім виступив перед людьми. Як розповів  депутат Ірпінської міськради Віктор Бархоленко, мешканці Бучі трохи зашумiли, коли Президент назвав їх бУченцями із наголосом на першому складі (правильно — на другому).

Цікаво, що потрапити на відкриття погруддя Кобзаря могли не всі. Напередодні Ірпінський суд заборонив місцевим активістам партії “Свобода” брати участь у заходах із главою держави. “Учора вранці до нашого штабу приїхали бійці “Беркуту” та стали на вході, — розповів  один з активістів осередку партії на Приірпінні. — Ми їм винесли почитати партійні газети, натомість почули, що брати участь у мітингу нам не можна, нас просто не випустять. Один iз бійців навіть сказав, що бути на площі у вишиванці, як в одного з наших, заборонено! Втім це були лише пустi погрози. Ми спокійно вийшли, прийшли на площу й поклали квіти до погруддя Шевченка після того, як Янукович пішов на свою Раду регіонів”.

До речі, під час засідання Ради голова Тернопільської облради, “свободівець” Олексій Кайда, особисто вручив Президенту Януковичу звернення депутатів облради з приводу політичних переслідувань iз боку нардепа від Партії регіонів Ореста Муца.
Віктор Янукович взяв участь у відкритті погруддя Тараса Шевченка . Вітаючи мешканців міста із цією подією, Президент зазначив: “Сьогоднішній день є важливим і для дорослих, і особливо для дітей – для майбутніх поколінь. Ми відкрили пам’ятник геніальному поету, пророку національного відродження Тарасу Григоровичу Шевченку”.

“Важко переоцінити постать Кобзаря для розвитку нашої культури, духовного відродження суспільства”, – сказав Глава держави. Президент відзначив, що творчість Шевченка стала прикладом для багатьох поколінь українців, працювала на пробудження національної свідомості та формування державницького духу нації. Безперечно, зазначив Віктор Янукович, історія Української держави підтвердила погляди та переконання Великого Кобзаря. “Українці постали як духовно багата, зріла європейська нація”, – наголосив він. Глава держави нагадав, що сьогодні через творчість Шевченка Україну пізнає світ, а  його заклики до об’єднання досі працюють на консолідацію українського суспільства навколо найвищої цінності – вільної заможної України.

Президент нагадав, що у 2011 році виповнюється 150 років від смерті поета, а у 2014 – 200 років від його народження. “Достойно відзначити пам’ять українського пророка – почесний обов’язок кожного українця і перед власною совістю, і  перед нащадками”, –  переконаний Віктор Янукович.

Серед позитивних зрушень у цьому контексті Глава держави назвав відкриття напередодні Дня Незалежності оновленого Будинку-музею Шевченка у Каневі.

“Відкриття пам’ятника у Бучі вважаю гідним внеском вашої громади у справу увічнення пам’яті Тараса Григоровича Шевченка”, – додав Президент.

Глава держави подякував за роботу авторському колективу пам’ятника, будівельникам, всім причетним до реалізації цього проекту. “Всі разом ви робите велику державну справу. Ми можемо нею пишатися”, – сказав Віктор Янукович. Президент також назвав символічним той факт, що пам’ятник було відкрито у парку поблизу місцевої загальноосвітньої школи-інтернату, висловивши переконання, що образ Т. Шевченка, його творчість надихатимуть школярів на успішне навчання, виховуватимуть у них патріотичні почуття.

“Як Глава держави я дбатиму про розвиток інтелектуального потенціалу нації, покращення якості освіти”, – наголосив Президент, підкресливши, що сьогодні лише освічені люди здатні модернізувати країну і реформувати її економіку. Сьогодні, сказав В. Янукович, реальна державна підтримка потрібна у  питаннях покращення оснащення навчальних закладів, завершення вже ближчим часом їхньої інформатизації, забезпечення шкіл транспортом, підвищення престижу вчительської праці.

Президент передав у подарунок загальноосвітній школі-інтернату І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов сучасний комп’ютерний клас та шкільний автобус.   

Мораль для Ірпінської влади.

Як сказав на дні Ворзеля Петро Мельник “Я також привіз би до Ірпеня Президента, але якими дорогами його можна було привезти ….?   ”
-“Вертольотом, вертольотом ….”  запропонували Ворзельці …

 Ірпінчанам залишається  насолоджуватись  діркою від бублика.

Інформаційна служба ІМО УНР

Popularity: 5% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code