Про людяність на практиці

Данута Костура

У своєму бажанні «зачистити» територію Ворзеля від вільних земель загального користування влада переходить всі моральні межі.

Пропонуємо заяву мешканців від 27 лютого  2012 р і відповідь на неї ворзельської влади.

Голові Ворзельської селищної ради Венгрику О. П.

Колективна заява жителів буд.№2 вул. Ватутіна, смт. Ворзель.

Ми, що нижче підписалися, просимо Вас переглянути рішення, щодо виділення земельних ділянок біля нашого будинку. 23 лютого 2012 р. до нашого будинку приїхали громадяни, котрі предоставили документи на земельну ділянку, що розташована на наших городах, які ми обробляємо з 1967 р. У всіх мешканців нашого будинку, а це 16 квартир, біля будинку є маленькі городи, де ми садимо овочеві культури. Також там насаджені багаторічні фруктові дерева.

Ми просимо закріпити за нами городи, що розташовані саме навпроти будинку.

За нашими городами знаходиться необроблене поле, до нього ми зауважень не маємо.

Ці городи для нас важливі, так як в будинку живуть переважно пенсіонери і малозабезпечені люди.

Ми неодноразово зверталися до Вас із цим проханням, та отримували відмову. А сьогодні ми дізнались, що у нас силоміць відбирають наші городи.

Просимо нарешті звернути на нас увагу, бо ж ми всі  є частиною громади селища, а саме громада вибирала Вас головою.

Вважаємо, що ображати місцевих мешканців ( пенсіонерів, інвалідів) не є гідною поведінкою для селищного голови.

У вересні 2011 року ми зверталися в раду щодо виділення нам городів, але отримали відмову, тобто ми звернулися раніше, ніж були роздані наші городи.

Просимо письмових роз’яснень по даному питанню.

Підписи – 9

Відповідь селищного голови від 6 березня 2012 р жителям буд. №2 по вул. Ватутіна

Ворзельська селищна рада розглянула колективну заяву та повідомляє наступне:

Земельна ділянка, про яку йде мова у зверненні, прилягає до багатоквартирних двоповерхових жилих будинків по вул. Ватутіна,2. Вказана земельна ділянка не є прибудинковою територією. Власники квартир користувались вказаними землями для ведення городництва не маючи документів, що посвідчують право користування землею.

Згідно рішення Ворзельської селищної ради від 19.10.2006 р. за №154-7-V ТОВ «Головбудсервіс-К» передано земельну  ділянку загальною площею 1,5676 га в оренду для будівництва багатоквартирних житлових будинків з вбудованими та прибудованими приміщеннями соціального призначення та укладено договір оренди землі 10.11.2006 року строком на 49 років.

Згідно рішення Ворзельської селищної ради від 31.10. 2011 року вказаний договір оренди розірвано, передано земельну ділянку до земель запасу селищної ради та надано дозволи на виконання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам селища для житлового будівництва.На даний час селищною радою розглядається можливість надання земельних ділянок для ведення городництва громадянам-власникам квартир житлового будинку по вул. Ватутіна,2.

Селищний голова Венгрик О.П.

(Ця відповідь є точною копією відповіді на попереднє звернення мешканців від 29. 12. 2011р. Тобто, розглядати по суті заяви влада вже й не намагається, а просто копіює попередні відповіді).

Ось так відгукнулася селищна влада на крик душі, зокрема, інвалідів та пенсіонерів, які вже не  просять, а випрошують у влади право на користування 1,5 – 2 сотками землі, на яких пораються 45 років ( на фото: зліва – будинок, справа – ділянки).

 Просте питання до влади. Невже ділянку розміром  100 м на 30 м, за яку просять мешканці, не можна було залишити у землях запасу?  Чи віддати мешканцям будинку  в оренду? Щоб ці небагаті люди, більшість з яких пенсіонери, могли і далі радіти можливості висаджувати квіточки чи петрушку біля свого будинку?  І радіти зі своєї праці на землі, яка для них  – здоров’я і щастя. Адже починаючи з грудня минулого року було роздано у Ворзелі, якщо вірити ірпінській газеті «Правда», біля 15 га.

 Чи віддає собі звіт влада, і, зокрема, селищний голова ( який ще й  лікар за фахом), як відгукнеться на здоров’ї цих людей його і депутатів рішення?

Щодо депутатів, то вони показують приклад небаченої згуртованості у частині збереження таємниць  навколо земельних питань. Дехто з них пояснює, що боїться. А може головна причина їх страху – втратити землю, яку вони отримали? Депутат по вул.Ватутіна,2, яка там і проживає, зовсім відсторонилася від проблем, з якими зіткнулися її виборці. Як розказують самі мешканці, вона їм прямо сказала, що боїться. Навіть, за своє життя. І це говорить людина, яка працює слідчим в органах внутрішніх справ. Невже такий терор страхом організувала влада?

Чи віддають собі звіт регіонали на місцях, що своїм ігноруванням законів, небувалим залякуванням, мстивістю вони відштовхують від своєї політичної сили навіть її недавніх прихильників?

Данута Костура

no images were found

Popularity: 4% [?]

1 коментар до "Про людяність на практиці"

  1. Влада таки на словах дала добро на користування ділянками, але з грифом “поки що”( до осені).Це так, аби люди заспокоїлися, та перестали їх турбувати. Не буде вам спокою, не надійтеся!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code