Панахида за Небесною Сотнею


Данута КОСТУРА

28 – 30 березня минуло 40 днів, коли снайпери вбивали беззахисних людей на Майдані. « Работаєм» – переговорювались між собою. Мабуть, у багатьох з них є діти. Можливо, такого віку , як ці студенти, що прийшли подивитися на Майдан 20 лютого, після нічної атаки. Снайпери позбавили цих молодих людей життя. Вина їх, як і всіх невинно убієнних , була в тому, що хотіли жити у чесній, гідній державі.

У неділю, 30 березня, на Майдані відслужили панахиду за упокоєння душ Небесної Сотні. Говорили про вшанування Героїв, наголошуючи, що ніякі почесті нічого не вартуватимуть без покарання замовників і виконавців. Наразі, влада не може похвалитися успіхами у їх викритті.

Голова Львова привіз книгу про Героїв Небесної Сотні. Книгу планують розповсюдити у бібліотеках, вручити чиновникам, щоб постійно нагадувала їм, за що загинули ці щирі люди. Книгу видали волонтери.

Виступив представник Правого сектора Ігор Мазур. Він вважає, що їх організацію показують тенденційно,у негативному світлі, а вбивства майданівців не розслідуються належним чином.

Виступали і громадські активісти, які поділилися своїми перемогами у прийнятті парламентом двох антикорупційних законів, говорили про наступні плани. Як вони виконуватимуться, обіцяли розказати на Майдані через 2 тижні.

Руслана започаткувала захід під назвою «Єдність України». В його рамках першими виступили активісти з Харкова. Вони розказали про свої перемоги і труднощі, з якими стикаються. Медіа намагаються не висвітлювати їх заходи. І як приклад навели сьогоднішнє Віче –  із 6-ти камер, які були присутні на початку Віче, на Майдані залишилася одна.

Представник руху «Русские за Майдан» говорив про замовчування російською владою мітингів на підтримку України. І навів, зокрема, факт 15-тисячного мітингу, який відбувся у Владивостоці тощо. Руслана виконала пісню Макаревича.

Виступили представники інших громадських організацій.

Майдан продовжує свою гідну справу.

Вічная пам’ять Героям!

no images were found

Popularity: 1% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code