НАШІ ДІЇ: збережемо ворзельське озеро

 Наприкінці квітня Ворзельський осередок УНР збирав підписи зі зверненням до  селищної влади.

Колективне  звернення мешканців Ворзеля

У зв’язку із загрозою втрати ворзельського озера через засилля водоростей, просимо терміново, згідно Статуту ворзельської громади і норми про розгляд колективних звернень, поставити на розгляд найближчої сесії питання його порятунку.

Вбачаємо за доцільне:

  1. 1.     Зарезервувати кошти у бюджеті селища на роботи, пов’язані з порятунком озера
  2. 2.     Звернутися до господарюючих на берегах озера суб’єктів ( ресторан «Шкіпер», готель SPA, готельно-ресторанний комплекс «Зелена красуня») внести у цю справу свій посильний вклад 
  3. 3.     Звернутися до:

–  оздоровчих закладів, які розташовані на території Ворзеля

–  власників і орендарів земель колишніх піонерських таборів

–  підприємств, які господарюють у селищі

–  небайдужих мешканців селища

 з проханням матеріально підтримати облаштування озера , вивівши його у ряд офіційно діючих.

Впродовж декількох днів зібрали за 250 підписів. Це дало змогу винести питання озера на найближчу сесію ( Ворзельська громада  має свій Статут,згідно якому звернення з підписами 50  громадян – розглядається на сесії негайно).

Звернення було розглянуте і підтримане ГРУКТІВ ( Громадська рада управління курортною – туристичною індустрією Ворзеля) – ще одним громадським набутком селища.

Сесія селищної ради підтримала ініціативу територіальної громади та ГРУКТІВ.

Про те, як надалі розвиватимуться події навколо озера, будемо детально інформувати громадськість.

Коротко про озеро.

Ворзельське озеро з острівцем посередині, оточене березовим гаєм і столітніми соснами, є візитівкою  селища. Площа 3 га, глибина до 3-х м. Вода  відповідає санітарним вимогам. Користується великою популярністю. Минулого року його  дно всуціль проросло водоростями, які сягали поверхні води. Господарюючі на березі суб’єкти почистили гладь озера. Проте  потрібне радикальне очищення,оскільки виникла загроза замулення джерел, які у великій кількості б’ють з дна. Останнє чищення озера відбулося  9 років тому.( Детальніше з цією темою  можна познайомитися на нашому сайті  www.imounr.org.ua у статті Данути Костури «Кинемо клич»).

Popularity: 3% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code