На будівництві асфальтного заводу побували представники ДАБІ

Данута КОСТУРА

Історія з асфальтним заводом, який будується поблизу курортного Ворзеля, набирає нових обертів.

Ворзельська селищна рада звернулась до Бучанської міської ради, на території якої будується завод, за роз’ясненням.  

14 лютого надійшла відповідь. У ній йшлося, що ТОВ «ФПГ «Алькор» видано дозвіл на будівництво основних, підсобних, транспортних та допоміжних промислових споруд та приміщень. У відповіді також зазначено, що Бучанська міська рада звернулась до ДАБІ у Київській області для проведення позапланової перевірки відповідності забудови ТОВ «ФПГ «Алькор» вимогам містобудівної діяльності.

Ворзельська селищна рада звернулась до екологічної інспекції Київської області. У зверненні вона просить дати  відповідь чи  надавала інспекція дозвіл на будівництво асфальтного заводу ТОВ «ФПГ «Алькор».

Також селищна рада направила звернення до Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) в Київській області з вимогою надати дозвільні документи на будівництво, які видавались ТОВ “ФПГ “Алькор” та провести позапланову перевірку щодо відповідності забудови земельної ділянки містобудівній документації . Було направлено звернення і до власника земельної ділянки щодо роз’яснення ситуації стосовно будівництва заводу.

Громадськість теж діяла. За неповні два тижні, які минули після віче, проти зведення асфальтного заводу було зібрано більше 2000 підписів. На запити, які були подані громадськістю у різні інстанції, наразі відповіді не має.

21 лютого  після довгих перемовин з охоронцем та телефонної розмови з його начальником, два представники ДАБІ побували на будівельному майданчику.

Вони мали всі необхідні документи, разом з ними був представник правоохоронних органів.

Як бачимо, якщо громадськість і влада йдуть в одному річищі, справи вирішуються значно ефективніше.

Данута КОСТУРА

Popularity: 5% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code