Москва починає релігійну війну в Україні?

Москалі зробили спробу захопити церкву у Ріжках Таращанського району. Захопити, як завжди, підло і підступно. Знайшовся зрадник, минулий настоятель, котрий обманював селян, що переходу під Москву не буде. Але громада, швидко розібравшись, заявила, що зраджувати собі не збирається. Тоді московський посіпака, укравши у громади ключі від храму, подався по захист до міліції. Котра у нашій державі традиційно захищає злодіїв.
Цієї неділі, 26 грудня, Господь із зачудуванням споглядав із неба на ріжанський храм. Така кількість чоловіків у мундирах спостерігалася, напевно, лише коли у 41-му німці заходили до села. Чи коли московська орда налітала, щоб відбирати у людей хліб. Цього разу були свої – таращанська міліція. Браві дядьки, озброївшись гумовими кийками та щитами, не пускали громаду, в абсолютній більшості жінок, до власної хати – до храму, котрий їй належить. За їхніми спинами ховався якийсь церковний служка із московської церкви, обгавкуючи наших людей.
Вразила одностайність, із якою селяни піднялись на захист своєї святині. Прямо у дворі храму, під мокрим снігом, склали протокол зборів, де підтвердили вірність Київському Патріархату. Коли лише одна жіночка проголосувала проти, всі з розпачем вигукнули: «Ти чого проти?». І почули прекрасну відповідь: «Та я ж проти Москви!»
Зрештою, потягнувши, скільки можна, вкрай розізливши селян та священників, міліціянти змушені були відступити, зробивши коридор для зайд – двох попів та декількох немісцевих бомжуватого виду. Від попів прямо тхнуло дрімучою, залєшанською москвою. Склалося враження, що це не місцеві зрадливі хохли, а прийшлі московіти.
Попри перемогу, лишилося тривожні відчуття того, що в Ріжках випробовувався дуже небезпечний сценарій. Але коли нещодавно влада захотіла залізти у кишеню підприємцям, то зараз українцям залазять у душу. Хочеться нагадати нинішнім правителям, що в Україні такі спроби завше закінчувались Хмельниччиною чи Коліївщиною.

Українська Національна Асамблея УНА-УНСО

Popularity: 6% [?]

21 коментар до "Москва починає релігійну війну в Україні?"

 1. Вот приколисты…сами друг-друга продают а еще на Россию обижаются…вы вспомните как это шакал Каськив обливал говном Януковича а теперь ему попу целует… и все вы бандеровцы такие….

  • продают не друг друга, а гнилые кацапы покупают гнилых хохлов, коим ты и являешься. кацапы последние газо-бабосы тратят на подкуп гнилья для дестабилизации.

 2. Блять, что за люди вы, хохлы?
  Сцуко человечьего языка совсем не понимаете.

  • Так как же тебя понять если ты не говоришь а блеешь как цап.
   Одно слово – кацап

  • Ермаков! Ты чем и с кем бьёшься, блинами или с Блинами. А что ты делаешь Аб стенку гАрохом? Пугаешь хохлов или хА-хА-хлов? Во всяком случае мне не понятно. но смешно.

 3. З Каськіва такий же бандерівець, як з тебе, смердючий кацапе, – папа римський. Комсомольці в бандерівцях не були.

 4. Молодці рижківці! Зуміли відстояти свій храм від кацапських загарбників! Мааааасковскій патріархат! А якже, їм свого приходу мало, давай ще й київський! Лізуть на нашу українську замлю усякі Кирилки, ліліпути газом шантажують, а самі мають бази на Україні за копійки. Щоб їх уже вдавило, тих клятих кацапів!

  • Яка паскуда написала таку статтю.А ви забули як в 1992 році ваш філаретка -рострига разом з УПАшками захватували Київську Лавру, як драні коти , крадучись вночі, вдерлися до святині та стали бить монахів. И не відомо чим би це скінчилось, якби не найшлись добрі люди, які пригрозили , що на весь світ заявлять про те, що робиться в Україні. Доречі, патріархом вашого “київського патріархату” повинен бути не стільки філаретка, скільки кравчук. Це неприродне утворення- київський патріархат віродив кравчук, а філарету, який доречі, дуже хотів стати патріархом Московським ( але не вийшло) хоть таким чином вдалося напялити на себе патріарший куколь.

 5. Молодці ріжківці! От би так одностайно по всій Україні! Щоби не “вражала одностайність”, як слушно написано у статті.

  • Ти маєш рацію, бо регіони саме вам, бидлючим бандерлогам і продались. Слава Патріарху Всея Русі!!!

 6. …«Ти чого проти?». І почули прекрасну відповідь: «Та я ж проти Москви!»
  От який прекрасний. але смішний наш народ.
  Треба вчити людей голосувати. Виходить – народ вибирає своє. а обирає чуже?

 7. дуже показовий і красномовний факт, проте в назві – неточність. Москва не “починає”, а продовжує релігійну війну проти України. і триває це давно, ще з моменту першого захоплення Лаври у 18 ст. Це традиція, всі стосунки Москви є війною проти всіх навколо, а в першу чергу – проти всього Українського

 8. А меня вообще все попы бесят просто!!!! Сделали с церквей лавки купи-продай!!! На лексусах и мерседесах последних моделях рассекают, и власти жопу лижут!!!

 9. Самая страшная секта это та, в которой числятся большинство граждан Украины и называется она христианство! Именно христианство ставит рабскую метку на своих сектантах – раб божий и все с этим клеймом покорно соглашаются, а потом ищут причины своих проблем в президентах и правительствах! Очнитесь рабы! Бог это высший уровень человеческих устремлений, и этой высшей объединительной матрицей является для Вас бог рабовладелец, который закрепил за Вами статус своих рабов! А рабовладелец всегда угнетает, а не развивает! Вот и живёте Вы в стонах и мучениях выпрашивая у своего рабовладельца блага и вымаливая свои грехи(за деньги конечно), но Вас это всегда устраивало так как просить, воровать и потреблять плоды угнетения и воровства значительно легче чем самим созидать, создавать и править! Именно Ваша ЛЕНЬ и является причиной Ваших проблем! Но Вам, всегда легче, искать причины во вне, а не в Вас самих! Так что – попричитали помолились и в стойло РАБЫ ПРАВОСЛАВНЫЕ!
  А для тех, кому надоело быть рабом, приглашаем на сайт СОЮЗ ПРОГРЕССИВНЫХ СИЛ

  • Ты че,под грибами что ли?Что ты там создаешь и созидаешь?Ты в себе разберись,валенок,потом чревовещать будешь!Прогрессивный ты наш.Тебе до духовности два лаптя по карте,а людей верующих оскорбляешь.Вот и вся твоя прогрессия!

 10. Почему хохлы(западенцы(но не все))человеконенависные такие?Проклинают,желают зла,какие то душонки мелкопакосные.Все проклятия к ним же и возвращаются.А они бездуховные не знают что ли?

 11. ЧИТАЮ КОМЕНТАРИИ И УДИВЛЯЮСЬ НИЗОСТИ КОММЕТАТОРОВ. “ЖИДЫ”, КАЦАПЫ”, “ХОХЛЫ”, “БАНДЕРЛОГИ”, “ДАУНЕЦКИЕ”. ВЫ , ХОТЬ СООБРАЖАЕТЕ, ЧТО ВЫ ПИШЕТЕ? ВАС УНИЖАЕТ БАНДИТСКАЯ ВЛАСТЬ, А ВЫ ДРУГ ДРУГА. ВОЗЬМИТЕСЬ ВСЕ ВМЕСТЕ КРЕПКО ЗА РУКИ И ВО ВЕСЬ ГОЛОС ЗАКРИЧИТЕ “ДОЛОЙ РЕКЕТИРСКУЮ И БАНДИТСКУЮ ВЛАСТЬ ВМЕСТЕ С ПРЕЗИДЕНТОМ” ВОТ ЭТО БУДЕТ ГЛАВНЫМ ДЛЯ ВАШЕЙ ДАЛЬНЕЙШЕЙ ЖИЗНИ В БОГАТОЙ ДЕМОКРАТИЧЕСКОЙ СТРАНЕ УКРАИНЕ, БЕЗ БАНДИТОВ И РЕКЕТИРОВ. ЭТО ВЫ ЗАСЛУЖИТЕ ЕСЛИ ВМЕСТЕ НА ВЫБОРАХ СКАЖЕТЕ: ” НЕТ ДОРОГИ В ПАРЛАМЕНТ БАНДИТАМ ОТ ПР, КОММУНИСТОВ И ЛИТВИНОВЦЕВ!!!!” ТОГДА И МОСКОВСКОМУ ПАТРИАРХАТУ ДОРОГИ НА УКРАИНУ НЕ БУДЕТ

  • Да мы уже брались с вами за руки – на майдане. А получили взамен всего обещанного Хероев из числа гитлеровских подстилок, запреты на русский язык, и кучу других мерзостей, отчего мессия и съехал на 5%.

 12. Кому-то нужны такие страсти. И снова история нес ничему не научила – мы по прежнему соревнуемся кто правильнее молится, кто на лучшем языке говорит и кто сильнее патриот.

  Мені взагалі здається що ми не здатні збагнути в чому істина і куди рухатись із цього безвихіддя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code