«Медекспрес» – клініка, яка продовжує славу Ворзеля як всеукраїнської оздоровниці.


Данута КОСТУРА

За минулі два десятиліття Ворзель неухильно втрачає свої позиції, як всеукраїнська оздоровниця. Із 28 оздоровниць, які тут раніше функціонували, зараз залишився десяток. З них половина – дитячі. До 5-ти дорослих, які нині діють у Ворзелі, входить і клініка «Медекспрес».

Клініка «Медекспрес» спеціалізується на лікуванні хвороб хребта. Тут лікують остеохондроз, міжхребцеву грижу, артроз великих суглобів. У клініці, окрім 3-х невропатологів, надають кваліфіковану допомогу кардіолог, психіатр, лікар-лаборант, ортопед-травматолог, лікар з УЗД, з народної медицини. П’ять лікарів мають вищу категорію.

Взявши за основу класичну методику лікування хвороб хребта, ворзельські лікарі відкинули малоефективні, на їх думку, методики, а натомість ввели лікування лазером, вакуумний масаж, магнітотерапію, гомеопатичні препарати.

Тут лікуються хворі з усієї України. Приїжджають також з Росії, Білорусії, Німеччини. І це при тому, що клініка не рекламує себе. Популярність виключно за допомогою «живої реклами».

«Творчо, грамотно підходити до лікування – це основна наша лінія, це основа нашого успіху» – говорить головний лікар Віталій ШПАКОВИЧ.

І згадує, як починав у 1992 році разом з однодумцями з підвалу у санаторії «Орлятко». Як зробивши там ремонт, через три роки перебралися у санаторій «Зірка» у занедбане приміщення, побудоване ще на початку минулого століття. Зробили і там ремонт, сподіваючись, що зможуть його викупити. Не судилося.

У 2000 році викупили на аукціоні теперішнє приміщення. Добудували двоповерхове крило, а згодом і другий корпус.

Тепер це сучасний медичний заклад, з ввічливим, уважним персоналом.

За словами директора клініки Олександра БІНЕЦЬКОГО щорічно тут надається медична допомога близько 1200 пацієнтам. У це число входять пацієнти, які проходять 3-х разовий курс лікування з 3- 4 тижневими перервами. Кількість курсів залежить від запущеності хвороби. Один 10- денний курс обходиться хворому у 500 – 800 грн плюс вартість ліків.

Ворзельська клініка «Медекспрес» – наглядний приклад того, як у несприятливих для медичного бізнесу умовах збудувати медичний заклад з нуля. « Більше 20 років будували – лікували, будували –лікували» – сказав головний лікар.

Що ж, вже, нарешті, тільки лікують, чесно сплачуючи у селищну скарбницю податки. А ще допомагають з житлом пацієнтам, направляючи їх у санаторії чи приватні квартири .

І творять медичну славу Ворзелю, як всеукраїнській оздоровниці.

Данута Костура

газета “Західне передмістя Києва” №21 (71) від 13 червня 2013 року

no images were found

Popularity: 100% [?]

2 коментарі до "«Медекспрес» – клініка, яка продовжує славу Ворзеля як всеукраїнської оздоровниці."

  1. Дуже вдячна кваліфікованому персоналу цієї клініки.В Медекспрес працюють Лікарі з великої літери.
    Потрапила я в клініку після “лікування” в місцевій лікарні в дуже плачевному стані, ходити без сторонньої допомоги не могла.Поставили мені хибний діагноз і лікували цілий місяць безрезультатно, а птім після “покращення”(коли перестала працювати права нога) віписали додому. Ще два місяці провела на знеболювальних, та в пошуках лікування(голкотерапія, масаж, народна медицина і т.д.) Нічого не допомогло. І коли була вже в повному відчаї дізналася про клініку Медекспрес. Завдяки цим чудовим лікарям я після першого курсу лікування не те що ходила, я бігала!
    Вже минуло з того часу 5 років, а результат лікування залишився й досі. Почуваю себе чудово!!!
    Бажаю лікарям та їх сім’ям щастя, здоров’я та благополуччя!!!
    Дуже велике Вам дякую!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code