Майдан попрощався з Михайлом Жизневським

Данута КОСТУРА

26 січня у Михайлівському Соборі відбулася панахида за вбитим 22 січня на барикадах вулиці Грушевського громадянином Білорусії Михайлом Жизневським. У нього стріляли під час беркутівської атаки впритул, патронами, якими полюють на тварин. У день прощання з Михайлом, йому виповнилось би 26 років. Михайло належав до громадської організації Українська національна асамблея – Українська національна самооборона (УНА- УНСО), зареєстрованої по типу козацької організації.

Організація створена у буремному 1990 році.. Формувалася з людей з загостреним почуттям власної і національної гідності. Близько 70 унсовців знайшли свою кулю за межами України, захищаючи святе право інших націй бути незалежними.

Михайло Жизневський, який проживав в Україні 3 роки, був активним учасником Євромайдану. Займався вишколом хлопців. Майдан створив свою вже багато чисельну Самооборону.

Самооборонці готові захищати цінності Майдану – право на правду, на дотримання законів, на свою гідність. Вони всі прийшли попрощатися у Михайлівський Собор, а потім пронесли свого товариша через багатолюдний Майдан до Європейської площі. Звідти Михайла на вічний спочинок повезли у Гомель, місто, де він народився і де проживають його рідні.

Ми завжди раділи, що наша держава уникає кровопролиття. І дякували тим посадовцям, які у непрості часи знаходили компроміс, вміли нейтралізувати провокації і провокаторів. Цього не скажеш про теперішніх високопосадовців, яких добирав Президент. Чи задумувався президент України, що є Гарантом прав, свобод і життя кожного громадянина? Адже ж присягав за гарантування цих цінностей для нас на Біблії і на Конституції.

Данута Костура

Детальніше про УНА-УНСО у матеріалі: УНА-УНСО. 20 років

http://www.imounr.org.ua/?p=14591#more-14591

no images were found

Popularity: 8% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code