Київ відзначив 71-у річницю створення УПА

Данута КОСТУРА

Цьогорічний марш, присвячений 71 –й річниці створення УПА, був не менш велелюдним, ніж рік тому. В частині креативу теж. Здається новими були барабани і оркестр. Біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся мітинг. Потім учасники колоною рушили до Михайлівської площі, де мав відбутися концерт. Правда, колона порівняно з минулим роком дещо змінила маршрут: дійшовши до вул. Богдана Хмельницького спустилась на Хрещатик і вже звідти піднялась на Михайлівську.

Головною рушійною силою маршу була , звичайно, що «Свобода». Маршу деякого «оживляжу» додали 2 комуністичних прапори, якими вимахували з квартири торця багатоповерхівки, що навпроти Опери. (Мало того, що цей будинок дивує своєю примітивною архітектурою, недоречним розташуванням. Треба ще й розмістити на ньому совково-дрімучу рекламу «Вареничной Катюша»). З цієї квартири також гриміла на всі можливі децибели пісня, призиваючи : « вставай страна огромная, вставай на смертный бой».

Але що ці децибели у порівнянні з обуреними голосами учасників маршу!

Мали рацію двоє з групи ( яка з націленими камерами чекала колону на перехресті вулиць), коли говорили між собою: «… что ты хочеш, это их земля, они здесь хазяева».

Безперечно, з ними неможливо не погодитись.

Данута Костура

no images were found

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code