Культурологічний цикл”Добридень” в FM-діапазоні.

Галина Бабій

Радо повідомляю вам, що програми УР-1 тепер транслюються в FM-діапазоні. Тому запрошую послухати мої ефіри з гостями у культурологічному циклі “Добридень” наступного тижня:
Пн, 16 травня – Костянтин Олійник, директор (власник) етнографічного центру “Мамаєва слобода” у Києві: про фестиваль кримсько-татарського війська, польських лицарів і українських козаків “Козацький розгардіяш”
Вт, 17 травня – Микола Скиба, заступник генерального директора Національного художнього музею: про складні стосунки традиційних музеїв і шедеврів сучасного мистецтва, про інтерактивні та інноваційні програми роботи музеїв на європейських прикладах.
Ср, 18 травня – Ірина Славінська, літературний критик. перекладач, авторка рубрики “Українська правда. Життя”: про книгу “33 герої укрліт”, у якій зібрано її інтерв”ю з 33-ма сучасними літераторами у формі абетки.
Чт.19 травня – Юрко Зелений, “збирач гудьби і слів вигадник”: про встановлення меморіальної дошки-телевізора на центральні вулиці Тернополя на згадку про І. Пелиха. 8 травня минуло 2 роки відтоді, як він трагічно загинув.
Пт, 20травня – Оксана Лущевська і Галина Манів, авторки  оповідань для дітей , що увійшли до “Весняної книжки”.Вона відкриває серію “Християнська читанка” і  містить добірку казок, віршиків, оповідань про християнські свята, що святкуються навесні.

Слухати можна(треба!) на УКхв 68, 5,  FM-105, на сторінці НРКУ http://nrcu.gov.ua./index.php?id=1 ( вгорі лінк  Програма та прямий ефір 1 канал) або по старенькому «брехунцю».
Ставте запитання цікавим людям за телефоном – (044) 239 62 92, або надсилайте їх SMS-повідомленням на номер (095) 276 76 61.

Початок програми щоденно о 14.10. Тривалість – 45 хвилин.
З приязню – Галина Бабій.

Popularity: 1% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code