КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ІРПІНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ В. Д. СКАРЖИНСЬКОГО

Володимире Даниловичу!

          Ми, представники  громади Приірпіння, вкотре намагаємось «достукатись» до Вас. Так сталося, що Ви знову обіймаєте посаду, на яку Вас мав би обрати народ, але для багатьох мешканців міста легітимність міської влади під великим сумнівом.

        За час, поки “хазяйнуєте” Ви та ваша команда, мальовниче Приірпіння практично знищене, і в перспективі може стати екологічно небезпечним для життя. Нас дивує, як Ви ще не втопилися в морі наших звернень ,вимог  та клопотань, при цьому залишаючись сліпим і глухим до проблем мешканців міста. Безкінечні відписки, цинічне ставлення до людей та відверта брехня – це те, що громада щоденно отримує від влади.

Ми вкотре нагадуємо міським очільникам наші претензії до влади та міського Голови:

1. У місті відбувається відвертий “дерибан” землі, яка належить ГРОМАДІ. Утаємничено, на підставних осіб, виділяються земельні ділянки, тоді як прості громадяни, що дійсно потребують покращення житлових умов, можуть про це тільки мріяти. Все це списується на попередню владу, тоді як Ваш підпис стоїть під рішенням, яке забирає у громади останні парки, сквери, місця відпочинку.

2. Ваші дії обмежують доступ громади  до інформації про розпорядження комунальним майном та бюджетними коштами. Віднесення цієї інформації до конфіденційної  прямо заборонено Законом “Про доступ до публічної інформації”. Більше того, інформація про виділення земельних ділянок територіальної громади, є з зрозумілих причин відкритою та суспільно значущою інформацією. Про це говорять і норми Закону “Про доступ до публічної інформації” і статті Конституції України, адже саме територіальна громада є справжнім власником комунального майна – органи місцевого самоврядування лише управляють ним.

3. Ви та Ваша команда має намір “протягти” генеральний план розвитку міста, який перетворить  Ірпінь з курортної зони  в густонаселений спальний район Києва, ще й маєте нахабство цим гордитися. Намагання фальшувати громадські слухання, або взагалі їх не проводити говорить про одне – влада не бажає чути справжню думку громади щодо перспектив розвитку міста і обслуговує тільки інтереси забудовників.

4. Інвестиційні проекти, які начебто реалізуються в Ірпені, мали б сприяти розвитку інфраструктури міста, тоді як за весь час Вашої “плідної” роботи  в Ірпені не побудовано жодного дитячого садка, розбиті дороги, в аварійному стані знаходяться комунікації, під загрозою система водопостачання.

5. Місто перетворюється на суцільний смітник, тоді як контроль за ефективністю та  якістю роботи комунальних служб – Ваш прямий обов’язок. Не створена ефективна система контролю за благоустроєм, та дієва система впливу на тих осіб, які свідомо засмічують місто.

6. Громада, “завдячуючи” Вашій  владі,  отримала найвищі в регіоні тарифи на житлово-комунальні послуги, водопостачання та ін.

7. Ви намагаєтеся, попри бажання громади, впустити в місто шкідливі та небезпечні виробництва. Нам завод по переробці мазуту не потрібен!

8. Влада усувається від вирішення проблем, які з’явилися внаслідок неправомірних дій попередньої влади  (незаконне відчудження  прибудинкових територій по вул. Дзержинського2, Дзержинського13  та інш. ). Відповідь влади одна – ідіть, судіться, ми ні при чому. Громаду спочатку підставляють, а потім кидають напризволяще. Така бездіяльність влади є недопустимою.

Оцінюючи вищезазначене, громада робить висновок, що Ви – неефективний мер, тому маєте піти з посади. Забирайте свою команду та йдіть шукайте собі іншу громаду! Нам не потрібна така влада!

Popularity: 2% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code