«ХАЙ ЖИВЕ ЛІСРУК»!

Ніна Костенко

«Жити без шкоди для довкілля» – під таким девізом пройшов перший в Ірпені молодіжний еко- культурний фестиваль « ЛісРук». За задумом організаторів свята: «Зелена Брама» та відділу культури та туризму Ірпінської міської  ради, еко – фестиваль «ЛісРук», який пройшов  напередодні Дня Землі, –  це не лише презентація культурних закладів. Це захід, який покликаний пробудити почуття єдності людини  з природою, а також відповідальності за екологію.  

Важливою місією фестивалю стало  привернення уваги громадськості до екологічної ситуації в  Україні, і зокрема, в нашому Приірпінні, її поліпшення зусиллями громадськості. Людина не завжди усвідомлює свою єдність зі світом. Вона діє, активно перетворює дійсність… і її дії впливають на життя інших людей! Ми змінюємо природне середовище і  дуже часто   завдаємо шкоди природі і собі самим. А тому вкрай важливо зберегти сьогодні природу Приірпіння, адже вона – наш  спільний дім, за який треба  дбати  нам всім разом! З цією метою за ініціативи ГО «Фонд розвитку Приірпіння» та СОГ  «Демократична  Київщина»   був проведений конкурс ідей зі збереження довкілля « Зелений ваучер»,  четверо найкращих учасників  якого було нагороджено  грошовими преміями. На фестивалі всі бажаючі могли познайомитися з інформацією та поповнити свої знання з цікавих для себе екологічних тем. Проводилися екологічні конкурси з розіграшем призів, а також майстер – класи з психології творчості, оздоровчих східних практик.
В рамках  фестивалю було представлено різноманітні напрямки мистецтва: музика, література, живопис, танець. Виступили  місцеві поети і  прозаїки, барди, етно-колективи; були представлені  танцювальні номери від школи східного танцю Аміри Абді, школи  перкусії Орхана Агабейлі, кельтських танців та студії ірландських танців «EMERALD»; школи бойового гопака,  театральні вистави від театрів «Образ», «Карнавал».

 Діяли виставки: «Ретроспектива Ірпеня», хенд-мейд  виробів, живопису та світлин декоративно-прикладного мистецтва, фотографії.  Багато уваги було приділено дітям. Цікаво організував роботу дитячий майданчик «Територія дитинства». Тут проводилися різні конкурси дитячого малюнку, можна було взяти участь у майстер-класах від дитячого розвиваючого центру «АБВГДЕЙКА». Дорослі могли розважитися на екстрим – майданчику. Завершили еко-фестиваль  фаєр-шоу від «Fair jam» та  концерт,  у якому взяли участь музичні  гурти: «Parafin», « Знамение», «Обрій», «Ефір», «Декабристы»,  «Ренесанс», «Blood Brothers ( Iron Maiden cover band)  та інші.

.  

 

Popularity: 1% [?]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code